ZE ŚWIATA FILMU

Wielki sukces Joanny Kulig. Pojawiła się w zwiastunie nowego serialu Netflixa!

Musicie to zobaczyć i... usłyszeć!

Gabriela Czernecka 15 kwietnia 2020 13:08

To jedna z najzdolniejszych polskich aktorek. Joanna Kulig zagrała jedną z głównych ról w najnowszej produkcji Netflixa. Serial The Eddy pojawi się na platformie już 8 maja. Netflix zaprezentował właśnie premierowy zwiastun produkcji - możemy w nim nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć Joannę Kulig w jednej z piosenek nagranych specjalnie na potrzeby serialu. Poznajcie szczegóły. 

Serial Netflix „The Eddy” - zwiastun z Joanną Kulig

Uważana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Nic więc dziwnego, że po ogromnym sukcesie Zimnej wojny, otrzymała kilka propozycji od zachodnich twórców – jedną z nią był najnowszy projekt platformy Netflix, serial The Eddy! Akcja serialu The Eddy toczy się w klubie jazzowym w Paryżu (tam też kręcony był serial). Poznamy historię pianisty Elliota Udo, który zrezygnował z wielkiej kariery w Nowym Jorku i przeprowadził się do stolicy Francji, aby poprowadzić upadający klub jazzowy.

W roli głównej wystąpił André Holland, a Joanna Kulig miała okazję wcielić się w rolę jego partnerki – utalentowanej piosenkarki o imieniu Maja, która ma kłopot z alkoholem. „Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira. A gdy do Paryża - i do mieszkania Elliota - z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie, jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych”, czytamy w oficjalnej informacji prasowej.

Serial The Eddy zwiastun

Oprócz tej dwójki, na ekranach zobaczymy również Amandlę Stenberg (wcieli się w rolę nastoletniej córki Elliota), Melissę George, Tahara Rahima, czy Leilę Bekhti. Tytułowy zespół The Eddy wykonuje utwory skomponowane przez Glena Ballarda, sześciokrotnego laureata nagrody Grammy. Za reżyserię i produkcję nowego show odpowiadają Damien Chazelle, twórca Oscarowego hitu La La Landi Alan Poul, współtwórca słynnego serialu Sześć stóp pod ziemią, oraz scenarzysta Jack Thorne.

SerialThe Eddy pojawi się na platformie Netflix już 8. maja tego roku, a tymczasem mamy okazję podziwiać zwiastun produkcji. Jak poradziła sobie Joanna Kulig? Zobaczcie sami!  

Joanna Kulig, The Eddy
Fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.