David Lynch Miasteczko Twin Peaks
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Znamy datę premiery trzeciego sezonu „Miasteczka Twin Peaks”! Czy dowiemy się w końcu, kto zabił?

Weronika Bruździak-Gębura 12 kwietnia 2017 10:15
David Lynch Miasteczko Twin Peaks
Fot. materiały prasowe

Premiera kolejnego sezonu „Miasteczka Twin Peaks” już 22 maja! Wszystko, co wiemy o nowej odsłonie kultowego serialu.

„Miasteczko Twin Peaks” powróci na ekrany już 22 maja

Pierwszy, dwugodzinny odcinek nowej serii 22 maja wyemituje stacja HBO, i to tylko dzień po amerykańskiej premierze. Nowy sezon będzie składał się z 18 odcinków, które wyprodukowała amerykańska telewizja Showtime. Ci, którzy będą chcieli odświeżyć sobie poprzednie części, mogą liczyć na HBO 3 i HBO GO, gdzie wszystkie odcinki będą dostępne od 1 maja. Zobacz pierwszy teaser produkcji:

 

 

 

Szczegóły dotyczące nowego sezonu „Miasteczka Twin Peaks”

Akcja trzeciego sezonu odbywa się 25 lat po tym, jak mieszkańcy miasteczka Twin Peaks dowiedzieli się, że Laura Palmer została zamordowana. Za kamerą ponownie stanął David Lynch, który odpowiadał za sukces poprzednich dwóch sezonów. W obsadzie znalazło się 217 aktorów, w tym wielu ulubieńców z poprzednich serii, takich jak: Kyle MacLachlan, Sherilyn Fenn, David Duchovny, Miguel Ferrer, Dana Ashbrook i Mädchen Amick.

W obsadzie pojawi się też wiele nowych nazwisk, i to nie byle jakich! Wśród nowych twarzy są Monica Belucci, Jim Belushi, Naomi Watts, Tim Roth, Laura Dern, Ashley Judd czy Jennier Jason Leigh.

 

 

Isn't this just too dreamy? 🌲 Tell us what you want to happen in the #TwinPeaks revival! 📷: @marchomstudio for EW

Post udostępniony przez Entertainment Weekly (@entertainmentweekly)

 

Szał wynikający z powrotu kultowego serialu już trwa! Kilka tygodni temu magazyn „Entertainment Weekly” pokazał aż trzy okładki z bohaterami produkcji, zaś w środku opublikowano pierwsze zdjęcia z planu. W końcu „Miasteczko Twin Peaks” to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90., który w 1991 roku zgarnął trzy Złote Globy (dla najlepszego serialu dramatycznego, dla najlepszego aktorka i najlepszej aktorki drugoplanowej.

 

 

Polecamy też: Nadal nie wiadomo, kto zabił. "Miasteczko Twin Peaks" wraca na ekrany!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.