Zobaczcie najnowsze zdjęcia artystki!

Marcjanna Maryszewska 31 października 2023 13:00

Za nami oficjalna premiera nowego filmu Magdaleny Łazarkiewicz "Kajtek Czarodziej". Na wydarzenie przybyła cała plejada gwiazd związanych z produkcją — jednak to grono przyćmiła Maja Komorowska! 85-letnia aktorka jest w fantastycznej formie i z uśmiechem pozowała do zdjęć. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowała się artystka.

Maja Komorowska na premierze filmu "Kajtek Czarodziej"

"Kajtek Czarodziej" to produkcja oparta na książce Janusza Korczaka, którego twórczość wychowała co najmniej kilka pokoleń. Na premierze tego wyjątkowego i przepełnionego magią filmu — poza twórcami — pojawiły się również takie osobistości jak Magdalena Popławka i Maciej Stuhr. Jednak niekwestionowaną gwiazdą jest 85-letnia Maja Komorowska, wcielająca się w babcię głównego bohatera dziecięcego. Artystka zachwyca werwą i udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych! Skąd bierze tyle sił na aktorstwo?

"Najwcześniejsze dzieciństwo, dom z jego wartościami, ludzie, których spotykamy po drodze, praca, sytuacje trudne, które musimy przejść i dać sobie z nimi radę. Ważne jest też po prostu znalezienie sposobu na siebie – i w życiu, i w sztuce. Ktoś bliski powiedział mi kiedyś, że można sobie wyobrazić, iż na początku drogi dostajemy swoje karty i tymi kartami musimy grać. Najlepiej, jak potrafimy" — mówiła Karolinie Morelowskiej-Siluk w wywiadzie, który ukazał się w Urodzie Życia w 2018 roku.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska pozuje z siostrami. One również zrobiły zawrotne kariery

I dodała, że nie warto patrzeć na innych, tylko skupić się na własnych działaniach. Takie podejście pomaga jej przeć do przodu i nie zwracać uwagi na przeciwności losu. "Staram się korzystać z tego, co dostałam. Ciągle uczę się cieszyć się tym, co jeszcze zostało, co jeszcze mnie czeka. I mieć ciągle nadzieję. Jak człowiek przestaje pragnąć, marzyć, to wszystko się rozwala, musi się źle skończyć".

Zobaczcie najnowsze zdjęcia aktorki. Tak prezentowała się na premierze 30 października.  

1/3
Copyright @Podlewski / AKPA
1/3

Maja Komorowska na premierze filmu "Kajtek Czarodziej", 30.10.2023

2/3
Copyright @Podlewski / AKPA
2/3

Maja Komorowska na premierze filmu "Kajtek Czarodziej", 30.10.2023

3/3
Copyright @Podlewski / AKPA
3/3

Maja Komorowska na premierze filmu "Kajtek Czarodziej", 30.10.2023

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.