O TYM SIĘ MÓWI

Wielki sukces Macieja Musiała! Aktor został wyróżniony w rankingu magazynu „Forbes”!

Znalazł się w naprawdę zaszczytnym gronie

Konrad Szczęsny 13 lutego 2019 13:01
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

To dla Macieja Musiała doskonały prezent na urodziny, które obchodził dwa dni temu! 23-letni aktor znalazł się w prestiżowym rankingu najbardziej wpływowych europejskich gwiazd poniżej 30. roku życia międzynarodowej edycji magazynu Forbes (kategoria „rozrywka”). Wśród osób rozpoznawalnych, których nazwiska również widnieją na liście, warto odnotować Toma Hollanda znanego z takich produkcji, jak Spiderman czy Avengers czy Daniela Radcliffe'a, który międzynarodową sławę zyskał dzięki tytułowej roli w ekranizacji przygód o Harrym Potterze. 

Maciej Musiał w rankingu najbardziej wpływowych gwiazd poniżej 30. roku życia Forbesa

Wpływ na to, że Maciej Musiał znalazł się w tak zaszczytnym gronie miał z pewnością fakt, że serial Netflixa 1983, w którym gra jedną z głównych ról, został zauważony poza granicami Polski. Choć opinie na jego temat były podzielone, trudno nie odnieść wrażenia, że dzięki udziałowi w nim kariera serialowego Tomka Boskiego z Rodzinki.pl nabrała tempa i ma on szansę odnieść międzynarodowy sukces.

Zwiastunem tego jest obecność 24-latka w rankingu najbardziej wpływowych europejskich gwiazd poniżej 30. roku życia (30under30 Europe, Entertainment), który opublikował prestiżowy magazyn Forbes. Nie brakuje w nim aktorów, którzy pojawili się na dużym ekranie w docenianych przez publiczność i krytyków filmach, jak Spiderman (Tom Holland),  Harry Potter (Daniel Radcliffe) czy Faworyta (Joe Alwyn, łączony ostatnio z amerykańską megagwiazdą Taylor Swift).

Maciej Musiał o rankingu Forbes 30under30 Europe

Aktor nie ukrywa swojej radości w związku z tym prestiżowym wyróżnieniem. Na swoim profilu na Instagramie opublikował obszerny post, w którym podkreśla, jak bardzo jest z tego powodu szczęśliwy.

„Damn! Wczoraj skończyłem 24 lata, a dziś dotarła do mnie informacja, że @forbes umieścił mnie na swojej liście 30under30 Europe w kategorii “entertainment” obok takich osobowości, jak Tom Holland czy Mura Masa. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i chciałbym Wam w skrócie powiedzieć z jakiego powodu się tam znalazłem”, rozpoczął.

I przytoczył historię związaną z powstawaniem serialu 1983, którego jest współproducentem. 

„Mając 18 lat poleciałem pierwszy raz do Los Angeles, gdzie zderzyłem się ze ścianą hermetycznego środowiska filmowego. Wróciłem do Polski i pomyślałem - dobra, zrobię to sam. Razem z przyjacielem wpadliśmy na pomysł serialu, który wspólnie rozwijaliśmy. Ostatecznie wyprodukowaliśmy go i sprzedaliśmy Netflixowi. Cały proces trwał 4 lata i był pełen trudnych momentów. Słyszeliśmy w Polsce, że nic nie znaczymy, nic nie umiemy i że nie mamy szans”, wspomina Maciej Musiał.

Mimo tego sukces przerósł najśmielsze oczekiwania wszystkich, dziś serial z udziałem 24-latka można oglądać w ponad 190 krajach na całym świecie.

„Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski.
A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy - tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży. Jeszcze raz dziękuje @forbes i walczymy dalej, bo planów jest sporo;)”, zakończył.

Maciejowi Musiałowi serdecznie gratulujemy tego spektakularnego sukcesu! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Damn! Wczoraj skończyłem 24 lata, a dziś dotarła do mnie informacja, że @forbes umieścił mnie na swojej liście 30under30 Europe w kategorii “entertainment” obok takich osobowości, jak Tom Holland czy Mura Masa. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i chciałbym Wam w skrócie powiedzieć z jakiego powodu się tam znalazłem. Mając 18 lat poleciałem pierwszy raz do Los Angeles, gdzie zderzyłem się ze ścianą hermetycznego środowiska filmowego. Wróciłem do Polski i pomyślałem - dobra, zrobię to sam. Razem z przyjacielem wpadliśmy na pomysł serialu, który wspólnie rozwijaliśmy. Ostatecznie wyprodukowaliśmy go i sprzedaliśmy Netflixowi. Cały proces trwał 4 lata i był pełen trudnych momentów. Słyszeliśmy w Polsce, że nic nie znaczymy, nic nie umiemy i że nie mamy szans. Dziś „1983” można oglądać w ponad 190 krajach na całym świecie. Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski. A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy - tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży. Jeszcze raz dziękuje @forbes i walczymy dalej, bo planów jest sporo;) 📸@agataserge

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Maciej Musiał w rankingu najbardziej wpływowych europejskich gwiazd poniżej 30. rankingu Forbes
Fot. Forbes
 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!