Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Wielki sukces Macieja Musiała! Aktor został wyróżniony w rankingu magazynu „Forbes”!

Znalazł się w naprawdę zaszczytnym gronie

Konrad Szczęsny 13 lutego 2019 13:01
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

To dla Macieja Musiała doskonały prezent na urodziny, które obchodził dwa dni temu! 23-letni aktor znalazł się w prestiżowym rankingu najbardziej wpływowych europejskich gwiazd poniżej 30. roku życia międzynarodowej edycji magazynu Forbes (kategoria „rozrywka”). Wśród osób rozpoznawalnych, których nazwiska również widnieją na liście, warto odnotować Toma Hollanda znanego z takich produkcji, jak Spiderman czy Avengers czy Daniela Radcliffe'a, który międzynarodową sławę zyskał dzięki tytułowej roli w ekranizacji przygód o Harrym Potterze. 

Maciej Musiał w rankingu najbardziej wpływowych gwiazd poniżej 30. roku życia Forbesa

Wpływ na to, że Maciej Musiał znalazł się w tak zaszczytnym gronie miał z pewnością fakt, że serial Netflixa 1983, w którym gra jedną z głównych ról, został zauważony poza granicami Polski. Choć opinie na jego temat były podzielone, trudno nie odnieść wrażenia, że dzięki udziałowi w nim kariera serialowego Tomka Boskiego z Rodzinki.pl nabrała tempa i ma on szansę odnieść międzynarodowy sukces.

Zwiastunem tego jest obecność 24-latka w rankingu najbardziej wpływowych europejskich gwiazd poniżej 30. roku życia (30under30 Europe, Entertainment), który opublikował prestiżowy magazyn Forbes. Nie brakuje w nim aktorów, którzy pojawili się na dużym ekranie w docenianych przez publiczność i krytyków filmach, jak Spiderman (Tom Holland),  Harry Potter (Daniel Radcliffe) czy Faworyta (Joe Alwyn, łączony ostatnio z amerykańską megagwiazdą Taylor Swift).

Maciej Musiał o rankingu Forbes 30under30 Europe

Aktor nie ukrywa swojej radości w związku z tym prestiżowym wyróżnieniem. Na swoim profilu na Instagramie opublikował obszerny post, w którym podkreśla, jak bardzo jest z tego powodu szczęśliwy.

„Damn! Wczoraj skończyłem 24 lata, a dziś dotarła do mnie informacja, że @forbes umieścił mnie na swojej liście 30under30 Europe w kategorii “entertainment” obok takich osobowości, jak Tom Holland czy Mura Masa. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i chciałbym Wam w skrócie powiedzieć z jakiego powodu się tam znalazłem”, rozpoczął.

I przytoczył historię związaną z powstawaniem serialu 1983, którego jest współproducentem. 

„Mając 18 lat poleciałem pierwszy raz do Los Angeles, gdzie zderzyłem się ze ścianą hermetycznego środowiska filmowego. Wróciłem do Polski i pomyślałem - dobra, zrobię to sam. Razem z przyjacielem wpadliśmy na pomysł serialu, który wspólnie rozwijaliśmy. Ostatecznie wyprodukowaliśmy go i sprzedaliśmy Netflixowi. Cały proces trwał 4 lata i był pełen trudnych momentów. Słyszeliśmy w Polsce, że nic nie znaczymy, nic nie umiemy i że nie mamy szans”, wspomina Maciej Musiał.

Mimo tego sukces przerósł najśmielsze oczekiwania wszystkich, dziś serial z udziałem 24-latka można oglądać w ponad 190 krajach na całym świecie.

„Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski.
A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy - tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży. Jeszcze raz dziękuje @forbes i walczymy dalej, bo planów jest sporo;)”, zakończył.

Maciejowi Musiałowi serdecznie gratulujemy tego spektakularnego sukcesu! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Damn! Wczoraj skończyłem 24 lata, a dziś dotarła do mnie informacja, że @forbes umieścił mnie na swojej liście 30under30 Europe w kategorii “entertainment” obok takich osobowości, jak Tom Holland czy Mura Masa. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i chciałbym Wam w skrócie powiedzieć z jakiego powodu się tam znalazłem. Mając 18 lat poleciałem pierwszy raz do Los Angeles, gdzie zderzyłem się ze ścianą hermetycznego środowiska filmowego. Wróciłem do Polski i pomyślałem - dobra, zrobię to sam. Razem z przyjacielem wpadliśmy na pomysł serialu, który wspólnie rozwijaliśmy. Ostatecznie wyprodukowaliśmy go i sprzedaliśmy Netflixowi. Cały proces trwał 4 lata i był pełen trudnych momentów. Słyszeliśmy w Polsce, że nic nie znaczymy, nic nie umiemy i że nie mamy szans. Dziś „1983” można oglądać w ponad 190 krajach na całym świecie. Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski. A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy - tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży. Jeszcze raz dziękuje @forbes i walczymy dalej, bo planów jest sporo;) 📸@agataserge

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Maciej Musiał w rankingu najbardziej wpływowych europejskich gwiazd poniżej 30. rankingu Forbes
Fot. Forbes
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.