Legalna Blondynka, Reese Witherspoon, Elle Woods
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Nadchodzi Legalna Blondynka 3! Znamy szczegóły

Reese Witherspoon ogłosiła szczęśliwą wiadomość

Redakcja VIVA! 24 października 2020 18:29
Legalna Blondynka, Reese Witherspoon, Elle Woods
Fot. ONS

To niezwykła wiadomość dla wszystkich fanek Legalnej blondynki! Kasowy hit już na pewno wraca na ekrany w trzeciej odsłonie. Informację podały zachodnie media, a potwierdziła ją odtwórczyni głównej roli, czyli Reese Witherspoon oraz wytwórnia filmowa Metro-Goldwyn-Mayer. Co wiemy o najnowszej części? I jakie przygody spotkają w niej Elle Woods? Znamy szczegóły!

Powstaje Legalna blondynka 3

Legalna blondynka pojawiła się w kinach w 2001 roku i w szybkim tempie podbiła serca milionów kobiet. Historia porzuconej przez ukochanego Elle Woods, która pragnąc odzyskać utraconą miłość i udowodnić swoją błyskotliwość idzie na studia prawnicze, zarobiła aż 141 774 679 dolarów. Szybko postanowiono zrealizować kolejną część. Cieszyła się równie wielką popularnością - jej Box Office wyniósł 124 914 842 dolarów. Owe produkcje sprawiły, że Reese Witherspoon awansowała do pierwszej ligi aktorek Hollywood i zyskała ogólnoświatową rozpoznawalność.

Od tamtej pory co jakiś czas głośno było o planach realizacji trzeciego filmu z kultowej serii, lecz nie dochodziły one do skutku. Choć aktorka wielokrotnie wspominała, że zagrałaby w kolejnej części, nikt nie podejmował się realizacji. Teraz wiadomo, że Legalną blondynkę 3... zobaczymy już za dwa lata! Twórcy podali datę, kiedy produkcja trafi do kin i będzie to w maju 2022 roku. Taka informacja pojawiła się w mediach społecznościowych MGM Studios. Już nie możemy się doczekać!

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że znana z serialu The Office Mindy Kaling oraz Dan Goor napiszą scenariusz dla wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer. Choć prace nad projektem trwają już od około dwóch lat, początkowa wersja Kirsten Smith i Karen McCullah została odrzucona. Jak podał serwis Deadline, nowi scenarzyści nie będą nic zmieniać w tym, co już powstało, jednak dołożą pewien dość istotny zwrot akcji.

Potwierdzono również, że jako Elle Woods w filmie pojawi się ponownie Reese Witherspoon, a dodatkowo będzie produkować film. Aktorka na swoim Instagramie obwieściła: „Świetna wiadomość! Niektóre rzeczy po prostu muszą się stać! Jestem tak bardzo podekscytowana!” i dodała zdjęcie, na którym Mindy Kaling jest wystylizowana na bohaterkę kultowego filmu.

Też nie możecie się doczekać kolejnej części?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Legalna Blondynka, Reese Witherspoon, Elle Woods
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.