Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Cichopek przez M jak miłość nie może tego robić od 18 lat!

Kontrakt, który podpisała aktorka, jest bardzo restrykcyjny

Konrad Szczęsny 19 czerwca 2018 19:28
Katarzyna Cichopek
Fot. Instagram @katarzynacichopek

Choć to rola Kingi Zduńskiej w telenoweli M jak miłość zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność i sympatię widzów, ma również dla Katarzyny Cichopek ciemne strony. Przynajmniej, jeśli chodzi o... wizerunek! Okazuje się, że kontrakt, który 18 lat temu podpisała z produkcją serialu aktorka, zawiera restrykcyjne zapisy, dotyczące jej wyglądu!

Katarzyna Cichopek nie może farbować włosów przez rolę w M jak miłość

Serialowa żona Marcia Mroczka ujawniła w najnowszym wywiadzie, że z uwagi na podpisaną 18 lat temu umowę nie ma prawa zanadto ingerować w swój wizerunek i znacznie go modyfikować.

„Od osiemnastu lat jestem związana kontraktem z serialem M jak miłość, gdzie muszę być konsekwentna w kreowaniu swojej postaci i nie mogę zmieniać radykalnie swojego wizerunku. W związku z powyższym nigdy nie eksperymentowałam z kolorami włosów (...). Ja od zawsze jestem ciemna i to jest też mój znak rozpoznawczy (...)”, wyznała Katarzyna Cichopek w wywiadzie z portalem Party.pl.

Z jednej strony może się wydawać, że takie zapisy są zbyt restrykcyjne, z drugiej oczywistym pozostaje fakt, że widzowie przyzwyczajają się dosyć szybko do wizerunku bohaterów w serialach, dlatego radykalne zmiany nie są z tego punktu widzenia wskazane.

Co ciekawe, sama Katarzyna Cichopek nie żałuje braku możliwości wprowadzania zmian w swoim wyglądzie i wyraża zadowolenie, że widzowie tak bardzo polubili serialową postać, w którą się wciela  

M jak miłość, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek
Fot. East News

Seksowna Katarzyna Cichopek
Fot. Instagram @katarzynacichopek

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…