ZE ŚWIATA FILMU

Już dziś premiera filmu Sala Samobójców. Hejter w reżyserii Jana Komasy

Zobaczcie zdjęcia z planu!

Ida Marszałek 6 marca 2020 09:30

Jan Komasa po wybitnym Bożym Ciele nie osiadł na laurach – jego następny film, czyli Sala Samobójców. Hejter, właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. Produkcja wzbudza emocje nie tylko ze względu na sławę reżysera, ale również dlatego, że jest to kontynuacja głośnego filmu z 2011 roku o tytule Sala Samobójców.

Fabuła filmu „Sala Samobójców. Hejter”

Najnowszy film Jana Komasy wpisuje się w gatunek cyber-thrillera. Jego bohaterem jest Tomek, student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Chłopak zostaje wydalony z uczelni po tym jak popełnia plagiat. Młody student postanawia jednak nie informować o tym utrzymujących go dobroczyńców, rodziców jego przyjaciółki z dzieciństwa, w której od dawna się podkochuje. Wkrótce jednak oszustwo wychodzi na jaw i chłopak nie może już liczyć na pomoc finansową zaprzyjaźnionej rodziny.

Tomek postanawia zemścić się na ludziach, którzy jeszcze niedawno go wspierali. Chłopak ma ku temu okazję, ponieważ otrzymuje posadę w agencji reklamowej, która daje mu dostęp do najnowszych technologii i tajemnic warszawskiej elity. Zaczyna inwigilować dawnych darczyńców, a zdobyte informacje mogą poważnie zaszkodzić zarówno im, jak i prowadzonej przez nich kampanii politycznej kandydata na prezydenta stolicy...

Zwiastun filmu „Sala Samobójców. Hejter”

Obsada filmu „Sala Samobójców. Hejter”

Kogo zobaczymy w kontynuacji słynnego filmu Jana Komasy? W roli głównej wystąpi znany z serialu Druga szansa Maciej Musiałowski, a partnerować mu będą tak znamienici aktorzy jak Danuta Stenka, Agata Kulesza, Maciej Stuhr czy Jacek Koman. Na ekranie zobaczymy również Julię Wieniawę!

Jak zapewniają dystrybutorzy, „Sala Samobójców. Hejter ma wszystko, by traktować ją jako porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. To prawdziwy obraz świata znajdującego się w fazie dynamicznych przemian społecznych, ekonomicznych i technologicznych – w erze dominacji mediów społecznościowych, post-prawdy i wirtualnej rzeczywistości, będących źródłem potężnych i nieznanych dotąd zagrożeń”.

Zobaczcie zdjęcia z planu! Wybierzecie się do kin? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.