ZE ŚWIATA FILMU

Pojawiły się nowe zdjęcia z planu następnego filmu Jana Komasy!

Jest też już pierwszy teaser filmu!

Ida Marszałek 24 stycznia 2020 11:30

Już 10 lutego odbędzie się oscarowa gala, podczas której dowiemy się czy Jan Komasa został nagrodzony przez Akademię za film Boże Ciało. Ogromne wyróżnienie jakie spotkało młodego reżysera nie spowodowało jednak, że zwolnił on tempo! Komasa nie osiada na laurach i przygotowuje się do premiery swojego następnego filmu - Sala Samobójców. Hejter - która odbędzie się już w marcu! Produkcja wzbudza emocje nie tylko ze względu na prestiżową nominację reżysera, ale również dlatego, że jest to kontynuacja głośnego filmu z 2011 roku o tytule Sala Samobójców.

Fabuła filmu „Sala Samobójców. Hejter”

Najnowszy film Komasy wpisuje się w gatunek cyber-thrillera. Jego bohaterem jest Tomek, student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Chłopak zostaje wydalony z uczelni po tym jak popełnia plagiat. Młody student postanawia jednak nie informować o tym utrzymujących go dobroczyńców, rodziców jego przyjaciółki z dzieciństwa, w której od dawna się podkochuje. Wkrótce jednak oszustwo wychodzi na jaw i chłopak nie może już liczyć na pomoc finansową zaprzyjaźnionej rodziny. Powodowany gniewem Tomek, postanawia zemścić się na ludziach, którzy jeszcze niedawno tak go wspierali. Chłopak ma ku temu okazję, ponieważ otrzymuje posadę w agencji reklamowej, która daje mu dostęp do najnowszych technologii i tajemnic warszawskiej elity. Zaczyna inwigilować dawnych darczyńców, a zdobyte informacje mogą poważnie zaszkodzić zarówno im jak i prowadzonej przez nich kampanii politycznej kandydata na prezydenta stolicy.

Teaser filmu „Sala Samobójców. Hejter”

Obsada filmu „Sala Samobójców. Hejter”

Kogo zobaczymy w kontynuacji słynnego filmu Komasy? W roli głównej wystąpi znany z serialu Druga szansa Maciej Musiałowski, a partnerować mu będą tak znamienici aktorzy jak: Danuta Stenka, Agata Kulesza, Maciej Stuhr czy Jacek Koman. W filmie pojawi się również Julia Wieniawa!

Jak zapewniają dystrybutorzy:

„Sala Samobójców. Hejter” ma wszystko, by traktować ją jako porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. To prawdziwy obraz świata znajdującego się w fazie dynamicznych przemian społecznych, ekonomicznych i technologicznych – w erze dominacji mediów społecznościowych, post-prawdy i wirtualnej rzeczywistości, będących źródłem potężnych i nieznanych dotąd zagrożeń.

Twórcy podzielili się również z nami dotąd nieopublikowanymi zdjęciami z planu filmowego! Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.