Jacek Borcuch, Ilona Ostrowska,
Fot. FORUM/Nawrocki
Z ŻYCIA GWIAZD

Była jego muzą, na drodze do ich szczęścia stanęła inna aktorka. Tak dzisiaj Ilona Ostrowska mówi o Jacku Borcuchu

Niedawno spotkali się na planie nowego serialu

Karol Sowa 30 lipca 2023 19:56
Jacek Borcuch, Ilona Ostrowska,
Fot. FORUM/Nawrocki

Ich miłość miała przetrwać każdy kryzys. Ilona Ostrowska była muzą Jacka Borcucha, jednak to uczucie nie przetrwało próby czasu. Oficjalnie rozstali się w 2012 roku. Z niektórych źródeł wynika, że na drodze do ich szczęścia stanęła inna aktorka — Olga Frycz. Niedawno byli partnerzy spotkali się na planie serialu — Warszawianka. Jak obecnie wyglądają ich relacje?

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch — byli małżonkowie spotkali się na planie serialu

Jakiś czas temu premierę miał serial Warszawianka, który od niedawna można oglądać na platformie SkyShowtime. W produkcji wystąpiła między innymi Ilona Ostrowska, która wykreowała posta Matyldy. „To jest kobieta, która była związana z Czułym, głównym bohaterem. Kobieta parasol, pod którą się można skryć ocieplić", opowiadała o swojej postaci w wywiadzie dla serwisu dziennik.pl.

Co ciekawe, reżyserem nowego serialu jest Jacek Borcuch, który przed laty był mężem Ilony Ostrowskiej. Przypomnijmy, że poznali się w 2000 roku w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Mimo że doczekali się córki, ich pełne zawirowań małżeństwo oficjalnie przeszło do historii w 2012 roku.

CZYTAJ TEŻ: Jacek Borcuch i Ilona Ostrowska. „Tulipany” poprowadziły ich na ślubny kobierzec, lecz pewna decyzja stanęła na drodze ich miłości…

Ilona Ostrowska, Jacek Borcuch, 2011 rok

Ilona Ostrowska, Jacek Borcuch
Fot. Niemiec/AKPA

Jak dzisiaj wyglądają relacje między Iloną Ostrowską i Jackiem Borcuchem

I choć ich związek zakończył się nagle, nie zostali swoimi wrogami. Aktorka nigdy nie wypowiedziała się źle o swoim byłym mężu. Pozostali w dobrych stosunkach. „To nie jest tak, że zostałam sama na czyjeś życzenie, raczej na własne. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie bronię go. [...] Trzeba się jakoś umieć dogadać, trzeba się lubić i my się lubimy, szanujemy. On mi nic złego nie zrobił. Dziecko mi zrobił. Ale to super, to największa miłość, największe nasze szczęście, które mamy”, opowiadała na łamach magazynu VIVA!. Obecnie artystka jest w szczęśliwym związku z Patrykiem Stawińskim.

Przypomnijmy, że w 2020 roku Ilona Ostrowska przyznała, że dołączy do obsady serialu Warszawianka w reżyserii Jacka Borcucha. W tamtym czasie podkreślała, że: „to jest jedna z piękniejszych historii, jaką czytałam. Zabieramy was ze sobą!”, pisała. Niedawno zdradziła trochę więcej szczegółów dotyczących ich współpracy. „To jest nasza kolejna współpraca. Jak zwykle zawodowo, mądrze, szybko, artystycznie. Szybko w sensie takim, że bardzo się czujemy, więc praca była zgrabna i konkretna. To było bardzo fajne", opowiadała dziennikowi.pl. 

Dzisiaj oboje utrzymują przyjacielskie stosunki i dbają o dobro ich 17-letniej córki. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ryszard i Małgorzata Riedlowie byli ze sobą prawie „od zawsze”. Ta wielka miłość zakończyła się tragicznie

Ilona Ostrowska, Miłosława Borcuch, Jacek Borcuch, 2019 rok

Ilona Ostrowska, Miłosława Borcuch, Jacek Borcuch
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.