Sprawdźcie, jakie produkcje macie do wyboru

Sabina Zięba 30 sierpnia 2019 16:02

Swoją grą aktorską potrafi rozbawić do łez, a także wzruszyć. Zabójczym wyglądem i seksapilem wywołuje zachwyt nie tylko wśród męskiej publiki. Cameron Diaz właśnie dziś kończy już 46 lat! Mało kto zdaje sobie sprawę, że dopiero w wieku 21 lat zdecydowała się na spróbowanie swoich sił w aktorstwie - wcześniej pracowała jako modelka. Od momentu debiutu wystąpiła w wielu produkcjach. Najczęściej kojarzy się z rolami komediowymi, ale do swojego filmowego CV może dopisać kilka poważnych pozycji. 

Oto propozycje filmów z Cameron Diaz dostępnych na platformie Netflix, które idealnie sprawdzą się na zakończenie wakacji:

Vanilla Sky

Trzy argumenty przemawiające za Vanilla Sky? Penelope Cruz, i Cameron Diaz i Tom Cruise na ekranie. Thriller z 2001 roku wywołał mnóstwo emocji. Film opowiada historię Davida Aamesa, bogatego kobieciarza, który nigdy w swoim życiu się nie zakochał. Pewnej nocy jednak się to zmienia. Całe zdarzenie wywołuje  spore zamieszanie, w którym sporą rolę odgrywa była narzeczona Davida grana przez Cameron Diaz. Od tej pory David zaczyna się leczyć u psychiatry (Kurt Russel), który pomaga mu poznać prawdziwego siebie.  

Ostrożnie z dziewczynami

Christina Walters (Cameron Diaz) nie miała w zwyczaju traktować mężczyzn na poważnie. Zamiast czekać na tego jedynego wolała korzystać z uroków życia i imprezować wraz ze swoimi przyjaciółkami z Los Angeles. Jednak pewien mężczyzna powoduje, że serce bohaterki zaczyna bić na nowo. Przystojny Peter sprawia, że Christina ponownie wierzy w miłość. Jednak, kiedy jej ukochany wyjeżdża z miasta, postanawia go odnaleźć. Film pełen dobrego humoru, pokazujący jak daleko trzeba się posunąć, aby odnaleźć drugą połówkę. 

Sekstaśma

Dziesięć lat stażu małżeńskiego i dwójka dzieci potrafią ostudzić namiętność w związku. Wolna chata i wieczór bez dzieciaków wydaję się być idealnym momentem na przywrócenie dawnego uczucia między dwójką bohaterów. Wpadają na pomysł nakręcenia taśmy na której wypróbują wszystkie pozycje seksualne z poradnika „The Joy of Sex”. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że nagranie było ogólnodostępne i trafiło w niepowołane ręce. Do czego posunie się ta dwójka, aby odzyskać nagranie? Sprawdźcie sami!  

1/6
Copyright @Materiały prasowe
1/6

Tom Cruise i Cameron Diaz w filmie „Vanilla Sky” z 2001 roku.

2/6
Copyright @Materiały prasowe
2/6

Plakat filmu „Vanilla Sky”. Oprócz Cameron i Toma gra w nim jeszcze Penelope Cruz.

3/6
Copyright @Materiały prasowe
3/6

W „Ostrożnie z dziewczynami” z 2002 roku obok Cameron zobaczymy Christinę Applegate oraz Selmę Blair.

4/6
Copyright @Materiały prasowe
4/6

Plakat filmu „Ostrożnie z dziewczynami”.

5/6
Copyright @Materiały prasowe
5/6

Filmową „Sekstaśmę” z Cameron nagrywał Jason Segel.

6/6
Copyright @Materiały prasowe
6/6

Plakat filmu „Sekstaśma”.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.