Sprawdźcie, jakie produkcje macie do wyboru

Sabina Zięba 30 sierpnia 2019 16:02

Swoją grą aktorską potrafi rozbawić do łez, a także wzruszyć. Zabójczym wyglądem i seksapilem wywołuje zachwyt nie tylko wśród męskiej publiki. Cameron Diaz właśnie dziś kończy już 46 lat! Mało kto zdaje sobie sprawę, że dopiero w wieku 21 lat zdecydowała się na spróbowanie swoich sił w aktorstwie - wcześniej pracowała jako modelka. Od momentu debiutu wystąpiła w wielu produkcjach. Najczęściej kojarzy się z rolami komediowymi, ale do swojego filmowego CV może dopisać kilka poważnych pozycji. 

Oto propozycje filmów z Cameron Diaz dostępnych na platformie Netflix, które idealnie sprawdzą się na zakończenie wakacji:

Vanilla Sky

Trzy argumenty przemawiające za Vanilla Sky? Penelope Cruz, i Cameron Diaz i Tom Cruise na ekranie. Thriller z 2001 roku wywołał mnóstwo emocji. Film opowiada historię Davida Aamesa, bogatego kobieciarza, który nigdy w swoim życiu się nie zakochał. Pewnej nocy jednak się to zmienia. Całe zdarzenie wywołuje  spore zamieszanie, w którym sporą rolę odgrywa była narzeczona Davida grana przez Cameron Diaz. Od tej pory David zaczyna się leczyć u psychiatry (Kurt Russel), który pomaga mu poznać prawdziwego siebie.  

Ostrożnie z dziewczynami

Christina Walters (Cameron Diaz) nie miała w zwyczaju traktować mężczyzn na poważnie. Zamiast czekać na tego jedynego wolała korzystać z uroków życia i imprezować wraz ze swoimi przyjaciółkami z Los Angeles. Jednak pewien mężczyzna powoduje, że serce bohaterki zaczyna bić na nowo. Przystojny Peter sprawia, że Christina ponownie wierzy w miłość. Jednak, kiedy jej ukochany wyjeżdża z miasta, postanawia go odnaleźć. Film pełen dobrego humoru, pokazujący jak daleko trzeba się posunąć, aby odnaleźć drugą połówkę. 

Sekstaśma

Dziesięć lat stażu małżeńskiego i dwójka dzieci potrafią ostudzić namiętność w związku. Wolna chata i wieczór bez dzieciaków wydaję się być idealnym momentem na przywrócenie dawnego uczucia między dwójką bohaterów. Wpadają na pomysł nakręcenia taśmy na której wypróbują wszystkie pozycje seksualne z poradnika „The Joy of Sex”. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że nagranie było ogólnodostępne i trafiło w niepowołane ręce. Do czego posunie się ta dwójka, aby odzyskać nagranie? Sprawdźcie sami!  

1/6
Copyright @Materiały prasowe
1/6

Tom Cruise i Cameron Diaz w filmie „Vanilla Sky” z 2001 roku.

2/6
Copyright @Materiały prasowe
2/6

Plakat filmu „Vanilla Sky”. Oprócz Cameron i Toma gra w nim jeszcze Penelope Cruz.

3/6
Copyright @Materiały prasowe
3/6

W „Ostrożnie z dziewczynami” z 2002 roku obok Cameron zobaczymy Christinę Applegate oraz Selmę Blair.

4/6
Copyright @Materiały prasowe
4/6

Plakat filmu „Ostrożnie z dziewczynami”.

5/6
Copyright @Materiały prasowe
5/6

Filmową „Sekstaśmę” z Cameron nagrywał Jason Segel.

6/6
Copyright @Materiały prasowe
6/6

Plakat filmu „Sekstaśma”.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.