Zwiastun filmu

„Żeby uwierzyć, trzeba zobaczyć”. Druga część kultowego filmu „Iluzja” zapowiada się... magicznie!

Piotr Wojtasik 10 czerwca 2016 15:04

Pierwsza odsłona kinowego hitu „Iluzja” w Polsce w letni weekend otwarcia ściągnęła do kin niemal 100 tysięcy widzów, a na świecie zarobiła w sumie ponad 350 milionów dolarów przy 75 milionach budżetu,

Druga część pojawi się już 8 lipca w polskich kinach. Na ekran powrócą Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Morgan Freeman oraz Michael Caine. Do starej gwardii dołączają Daniel Radcliffe, Lizzy Caplan, Sanaa Lathan oraz Jay Chou. - Światowej klasy aktorzy zagrali razem w filmie o sztuczkach magicznych wykonywanych na ogromną skalę -  zachwyca się scenarzysta Ed Solomon.

 

Polecamy: George Clooney i Julia Roberts u Jodie Foster. Zobaczcie zwiastun "Zakładnika z Wall Street".

 

O czym jest film „Iluzja 2”?

Nominowany do Oscara Mark Ruffalo („Wszystko w porządku”, „Foxcatcher”, „Spotlight”) wcielił się ponownie w agenta FBI Dylana Rhodesa, który od dziecka jest związany ze światem magii. W części pierwszej okazało się, że jest członkiem Oka, natomiast wiedzą o tym wyłącznie Jeźdźcy, a Rhodes kontynuuje pracę w FBI. Jest niezwykle uzdolnionym iluzjonistą i wolałby zapewne stać się jednym z Jeźdźców, ale jego nietypowe zdolności są bardziej potrzebne do zakulisowych działań.  - Czy istnieje lepszy aktor do tej roli od Marka Ruffalo? - pyta się retorycznie Chu. - To najmilszy i najbardziej utalentowany człowiek, jakiego poznałem w tej branży. Był na planie kimś w rodzaju przywódcy i zarażał wszystkich swoją niespożytą energią oraz entuzjazmem. Świetnie wypadł także w swojej roli - dodaje reżyser „Iluzji 2”.

W „Iluzji” widzowie sądzili przez większość filmu, że Rhodes jest przeciętnym agentem, którego Jeźdźcy z łatwością wodzą za nos, jednak to on okazał się kontrolować całą sytuację. - Tym razem wiemy, o co mu chodzi, ale w kontynuacji nic nie idzie zgodnie z planem - wyjaśnia Ruffalo.  - Jeźdźcy próbują ujawnić korupcję na wysokich szczeblach w pewnej korporacji technologicznej, która wykrada dane swoich użytkowników, ale Dylan traci kontrolę nad sytuacją. Na dodatek Atlas zaczyna kwestionować jego zdolności przywódcze, stawiając Rhodesa pod murem. W gruncie rzeczy mój bohater przechodzi mocny kryzys tożsamości, musi odnaleźć właściwą drogę - dodaje aktor.
 

Polecamy: Jak urządzić orgię w małym mieście? I to za kasę internautów? Zobaczcie ten film!

 

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.