Emily Blunt jako Mary Poppins
Fot. Facebook, Twitter
ZE ŚWIATA FILMU

Wiemy już jak wygląda Emily Blunt jako Mary Poppins. Disney opublikował pierwszy ruchomy plakat „Mary Poppins powraca”!

Weronika Kostyra 24 lipca 2017 09:15
Emily Blunt jako Mary Poppins
Fot. Facebook, Twitter

 

Wytwórnia Walta Disneya i reżyser Rob Marshall postanowił stworzyć musical „Mary Poppins powraca”, o czym poinformowali już jakiś czas temu. Tytułową opiekunkę do dzieci zagra Emily Blunt, wcielając się w niezapomnianą postać wykreowaną przez Julie Andrews w 1964 roku (dostała za nią w pełni zasłużonego Oscara).

Zobacz także: Mary Poppins powraca z Meryl Streep! W kogo wcieli się genialna aktorka?

 

Disney pokazał już pierwszą zapowiedź filmu – ruchomy plakat, w którym możemy zobaczyć Emily Blunt w pełnej charakteryzacji. Jak widać, jest ona mocno wzorowana na filmowym pierwowzorze, opartym na powieściach Pameli L. Travers.

 

„Chciałam jednocześnie złożyć hołd Julie Andrews i stworzyć dla siebie zupełnie nową przestrzeń. Poza tym, byliśmy bardzo wierni książkom”, skomentowała Emily Blunt.

 

Fabuła „Mary Poppins powraca”

Akcja „Mary Poppins powraca” rozgrywa się po 25 latach od wydarzeń z filmu z 1964 roku. Dzieci, którymi zajmowała się Mary Poppins, Jane i Michael (w tej roli Ben Whishaw) są już dorośli. Gdy Michael traci żonę, Mary pojawia się znowu by pomóc mu w opiece nad trójką dzieci i pozbierać się po śmierci bliskiej osoby. Dzięki niej cała rodzina odzyska radość życia. W obsadzie filmu zobaczymy też Meryl Streep i Colina Firtha. Film będzie jednak nieco mroczniejszy niż oryginalna wersja. Niestety Julie Andrews nie pojawi się w tym filmie, mimo propozycji, jaką jej złożono. Powiedziała, że powodem jej decyzji jest szacunek dla nowej Mary Poppins:

„To show Emily i tak ma być. Nie chcę, żeby nagle pojawiła się tam inna Mary Poppins. Zależy mi na tym, żeby przejęła rolę dla siebie, bo będzie w niej wspaniała”.

Film ma pojawić się w kinach w święta Bożego Narodzenia 2018 roku.

Polecamy też: Wprowadź trochę magii do swojej garderoby! Zobacz projekty torebek inspirowanych bajkami Disney'a

 

 

 

Practically perfect in every way. ☂️ #MaryPoppinsReturns #D23Expo

Post udostępniony przez Disney (@disney)

 

Emily Blunt, Mary Poppins
Fot. Facebook @Disney

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.