Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Doda zdradziła, z kim zrealizuje film Dziewczyny z Dubaju! To inna piosenkarka...

Ujawniono pierwsze szczegóły głośnej produkcji

Sabina Zięba 19 grudnia 2019 21:00
Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe

O tym filmie będzie naprawdę głośno! Jeszcze zanim rozpoczęto pracę nad Dziewczynami z Dubaju, wiele osób usiłowało je zbojkotować. Teraz wiadomo, że powstaną, a pomysłodawczyni zdradziła, kto będzie realizował produkcję. Te nazwiska zaskakują!

Film Dody i Emila Stępnia - Dziewczynami z Dubaju

Od momentu, gdy na polskim rynku ukazała się książka Piotra Krysiaka, Doda i jej mąż, producent filmowy, Emil Stępień, byli zainteresowani pokazaniem tej historii na dużym ekranie. Zdradza ona kulisy tzw. afery dubajskiej z 2015 roku, kiedy to wiele znanych celebrytek zadowalało seksualnie arabskich szejków. Autor w swojej powieści opisał, jak wyglądał proceder werbowania modelek i aktorek oraz w jaki sposób spędzały one czas w Dubaju zarabiając ogromne pieniądze.

Wiadomo, że Krysiak oparł w dużej mierze swoje opowieści na dokumentacji sądowej oraz rozmowach z owymi kobietami, jednak nigdy nie zdecydował się ujawnić ich nazwisk, wiedząc, że mogłoby to zniszczyć życie wielu osób.

Rok temu Doda w jednym z wywiadów zapowiadała: „Dzięki Bogu, trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki”.

Teraz ujawniono, kto podejmie się pracy nad owym filmem. Oficjalnie ogłoszono, że za scenariusz odpowiadać będzie Mitja Okorn, natomiast za reżyserię znana piosenkarka, wcześniej współpracująca także z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, Maria Sadowska. Artystka na swoim profilu na Instagramie napisała: „Kochani, chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny film! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie, który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem, będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem, który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego, zapierającego dech w piersiach scenariusza! Na razie więcej nie mogę wam zdradzić ale czuje ze będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym, jak i zawodowym! To będzie wspaniały rok! Dziękuje wszystkim dzięki którym stało się to możliwe!”.

Jesteście ciekawi tej produkcji?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani Chce się podzielić z wami wspaniałą wiadomością !!! Właśnie podpisałam kontrakt na mój kolejny FILM !!! Dzięki producentom Emilowi Stępniowi i Dodzie ,który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem , będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historie DZIEWCZYN Z DUBAJU !!!! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem , który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego ,zapierającego dech w piersiach scenariusza !!! Na razie więcej nie mogę wam zdradzić ale czuje ze będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym jak i zawodowym ! To będzie wspaniały rok ! Dziękuje wszystkim dzięki którym stało się to możliwe ! @dodaqueen #Emil Stępień @highspot @mitjaokorn @dziewczynyzdubaju @ dobrefilmy. fot.Jacek Poremba @jacekporemba

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.