Anna Seniuk, Viva! 8/2015
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Seniuk pojawiła się na czerwonym dywanie. Aktorka zachwyca! 

Uwagę zwróciła jedna rzecz

Olga Figaszewska 17 września 2023 07:45
Anna Seniuk, Viva! 8/2015
Fot. Robert Wolański

W sercach fanów zapisała się rolą w serialu „Czterdziestolatek”. Anna Seniuk niedawno gościła na uroczystej premierze musicalu, który powstał na postawie kultowej produkcji. Aktorka dawno nie pojawiała się na czerwonym dywanie. Tym razem zrobiła wyjątek, a uwagę fanów zwróciła jedna rzecz. 

Dawno niewidziana Anna Seniuk pojawiła się na premierze musicalu

Zagrała dziesiątki ról filmowych, teatralnych i telewizyjnych. Jednak największą sympatię i popularność widzów przyniosła jej kreacja Magdy Karwowskiej w kultowym „Czterdziestolatku” Jerzego Gruzy. Od emisji pierwszego odcinka kultowej produkcji minęło już 48 lat! Aktorka zagrała w niej tak przekonująco, że niektórzy uważali, że prywatnie także jest żoną Andrzej Kopiczyńskiego, który wcielał się w rolę inżyniera Stefana Karwowskiego.

Anna Seniuk pojawia się w kolejnych projektach, jest także profesorką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Dzieli się swoją wiedzą i talentem ze studentami aktorstwa. Cały czas zachwyca! Rzadziej pojawia się na czerwonym dywanie. We wrześniu zachwycała na premierze spektaklu Życie Pani Pomsel.  Tym razem Anna Seniuk odwiedziła Teatr Rampa, a wszystko za sprawą premiery musicalu „40-latek”.

Czytaj też: Beata Tyszkiewicz zakochała się w nim bez pamięci. Czekał ją srogi zawód

Anna Seniuk, „Życie Pani Pomsel” - próba spektaklu w Teatrze Polonia, 19.09.2022 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Anna Seniuk, „Życie Pani Pomsel” - próba spektaklu w Teatrze Polonia, 19.09.2022 rok

Anna Seniuk zachwyca na premierze musicalu

O czym opowiada spektakl? „Na długo przed „Sukcesją”, „Grą o tron” czy „Rodziną Soprano” miliony telewidzów zachwycały się polskim serialem, w którym bohaterski inżynier zmagał się z problemami rodzinno-budowlanymi i przemierzał Warszawę słynnym maluchem. […] W inspirowanym serialem Jerzego Gruzy i Krzysztofa Teodora Toeplitza nowym, musicalowym odcinku pojawią się odpowiedzi na te i inne pytania, ukryte w tekstach nowych piosenek i szlagierów PRL.

[…] Światowa prapremiera musicalu „Czterdziestolatek” to okazja, by wrócić do czasów dzieciństwa, zabrać tam młode pokolenie i pokazać mu świat bez internetu. Świat, w którym życie rodzinne i sąsiedzkie było główną rozrywką a ludzie spędzali ze sobą czas w realu. I nigdy się nie nudzili!”, czytamy w opisie na stronie teatru 

Anna Seniuk pojawiła się na premierze w eleganckiej, niebieskiej kreacji. Postawiła także na wygodę – wybrała jasne trampki ze złotymi zdobieniami. Całą stylizację uzupełniała biżuteria i niewielka torebka. Aktorce na czerwonym dywanie towarzyszyła serialowa córka, Mirella Olczyk-Kurkowska. Fanów Anny Seniuk mógł zaniepokoić fakt, że gwiazda miała rękę na temblaku.  Wyraźnie doznała kontuzji, ale uśmiech nie schodził z jej twarzy i zachwycała pozytywną energią.

Życzymy dużo zdrowia! 

Czytaj też: „To był mój taki przyszywany mąż". Anna Seniuk i Andrzej Kopiczyński przyjaźnili się przez wiele lat...

Anna Seniuk, Premiera musicalu
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Anna Seniuk, Premiera musicalu "40-latek" w Teatrze Rampa w Warszawie, 15 września 2023

Anna Seniuk, Mirella Olczyk-Kurkowska, Premiera musicalu
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Anna Seniuk, Mirella Olczyk-Kurkowska, Premiera musicalu "40-latek"

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.