Barbara Kurdej-Szatan, Viva! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF
O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan zagra w trzeciej części „Kogla mogla”! W jaką postać wcieli się uwielbiana aktorka?

Konrad Szczęsny 1 lutego 2018 13:00
Barbara Kurdej-Szatan, Viva! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

To już pewne: Barbara Kurdej-Szatan dołączy do obsady trzeciej części kultowej polskiej komedii „Kogel mogel”. Wiadomo, że zależało na tym samemu Tadeuszowi Lampce! Jaką rolę odegra piękna aktorka?

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Ilona Łepkowska zdradza kulisy powstawania trzeciej części „Kogla-mogla”: „Kasia mieszka ze swoją matką, Wolańska jest sex-coachem”

 

Barbara Kurdej-Szatan dołączy do obsady „Kogla mogla 3”

Uwielbiana przez Polaków Barbara Kurdej-Szatan pojawi się w trzeciej części kultowej polskiej komedii. Choć część mediów i internautów zastanawiało się, czy piękna blondynka zagra Kasię Solską wiadomo już, że byłoby to niemożliwe. Wszystko dlatego, że „Kogel mogel 3” to kontynuacja dwóch poprzednich filmów, więc Kasia będzie już dojrzałą kobietą. Zatem gwiazda „M jak miłość” wcieli się w... siostrę Piotrusia!

 

Mamy już nawet pomysł na jej postać. W filmie państwo Wolańscy będą mieli syna Piotrusia i córkę, młodszą od niego, około 30-letnią... Basia idealnie pasuje do tej roli! Producent Tadeusz Lampka ceni Basię, która gra u niego w dwóch serialach: "M jak miłość" oraz "W rytmie serca". Teraz przyszedł czas na film”, podkreślił informator w rozmowie z „Super Expressem”.

 

Sama aktorka nie chce komentować tych doniesień, jednak wydają się one wielce prawdopodobne.

 

Zobacz też: To już pewne! Będzie trzecia część kultowej komedii „Kogel-mogel”

 

Kto jeszcze zagra w trzeciej części „Kogla mogla”?

Wiadomo, że producenci zaprosili wszystkich żyjących aktorów, którzy pojawili się w dwóch poprzednich częściach „Kogla mogla”, więc prawdopodobnie na dużym ekranie będziemy mogli podziwiać Ewę Kasprzyk, Grażynę Błęcką-Kolską czy Katarzynę Łaniewską. 

 

Fot. East News

 

 

Zobacz też: To najlepsza komedia od czasu „Listów do M.”. „Narzeczony na niby” bije rekordy popularności! W czym tkwi jego fenomen?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.