Fot. Łepecki Michał / AKPA
niezwykłe relacje

Gdy Mikołaj Roznerski rozstał się z narzeczoną, winą obarczono Alicję Bachledę-Curuś. Wciskano im romans, oni zaprzeczali

"Jak z kimś gram, to mnie łączą z tą osobą"

Marcjanna Maryszewska 30 sierpnia 2023 17:50
Fot. Łepecki Michał / AKPA

Wciskano im romans, oni twardo zaprzeczali. Plotki o zażyłej relacji Alicji Bachledy-Curuś i Mikołaja Roznerskiego pojawiły się wraz z filmem "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", gdzie zagrali parę. Zrobili to tak wiarygodnie, że gdy aktor rozstał się z narzeczoną, winą obarczono jego filmową partnerkę... Co naprawdę łączyło tę dwójkę?

Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski konsekwentnie dementowali plotki o romansie

Ich zawodowe drogi splotły się po raz pierwszy przy okazji pracy na planie filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Na ekranie odegrali zakochaną parę — i zrobili to tak wiarygodnie, że pojawiły się wątpliwości, czy aby na pewno była to relacja czysto zawodowa...

Mikołaj Roznerski już wcześniej nie krył fascynacji piękną koleżanką z planu. "Zachwyciła mnie, bo kogo nie ona zachwyciła. To zachwycająca dziewczyna bardzo, zachwycająca aktorka", mówił Newserii. Bardzo denerwował się pierwszym spotkaniem. "Może to brzmi głupio, bo jesteśmy w tym samym wieku, ale Alicja jest ikoną mojego dzieciństwa. Ona działa w show-biznesie od szóstego roku życia, znałem ją między innymi z filmu „Pan Tadeusz”. Trochę obawiałem się tego spotkania, ale okazało się, że — mimo otoczki aktorki międzykontynentalnej — jest bardzo skromną, miłą i inteligentną kobietą z dystansem do siebie" — zwierzał się w jednym z wywiadów. (cyt. za gwiazdy.wp.pl)

Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, 23.02.2016

Fot. Łepecki Michał / AKPA

Po zakończeniu zdjęć do pierwszej części filmu kontynuowali znajomość, równocześnie twardo deklarując, że nie łączy ich nic więcej. A mimo wszystko coraz częściej widywano ich w prywatnych sytuacjach... Jednak serce Mikołaja Roznerskiego było już zajęte — aktor spotykał się z Olgą Bołądź. Zapytany przez Kubę Wojewówdzkiego o romans z koleżanką z planu, zdementował wszystkie plotki. Nie była to pierwsza tego typu sytuacja, a związku z Alicją Bachledą-Curuś nawet nie brał pod uwagę.

CZYTAJ TAKŻE: Przed laty spotkali się na planie. Wszyscy byli przekonani, że między nimi naprawdę iskrzy

"Za każdym razem jak z kimś gram, to mnie łączą z tą osobą. A to są czyste relacje. Związku z Alicją w ogóle nie było. To świetna aktorka i bardzo dobrze zagrała. Ja mam taką zasadę, że nie zdradzam. Jak przestaję kochać to odchodzę. Po co ranić kogoś w taki sposób? Przecież masz mózg. Znaczy ja mam... Nie wchodzę w takie rzeczy w ogóle. Jest jedno życie, więc po co zdradzać? A jeśli mnie kobieta zdradzi to widocznie tego potrzebowała" — podsumował, będąc gościem talk-show.

Zdawałoby się, że po tak szczerym wyznaniu temat ucichnie raz na zawsze. Niedoczekanie — wszystko wróciło razem z drugą częścią produkcji, gdzie ponownie wcielili się w Tomasza i Basię...

Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!

Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Boczarska, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska

Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski — co naprawdę ich łączyło?

Ona miała narzeczonego w USA, on zaręczył się z koleżanką po fachu, Adrianą Kalską, razem snuli ślubne plany... A mimo wszystko fani cały czas byli przekonani, że Alicję Bachledę-Curuś i Mikołaja Roznerskiego musi łączyć coś więcej. Sprzyjać miała temu atmosfera na planie kolejnej części produkcji, od której wszystko się zaczęło — "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Aktor, pytany o to, czy ukochana nie jest zazdrosna o intymne sceny z Alicją, podkreślał, że są profesjonalistami, którzy bardzo poważnie podchodzą do swojej pracy.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieliły ich 23 lata, poznali się przypadkiem. Miłość Wojciecha Fibaka i Olgi Sieniawskiej nie przetrwała

Jednak pod koniec 2021 roku nad jego związkiem z Adą Kalską zawisły ciemne, burzowe chmury... Para rozstała się niespodziewanie w połowie grudnia. Mikołaj Roznerski nie pokusił się o komentarz na temat zerwanych zaręczyn, głos zabrała za to była narzeczona. "Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności" — poprosiła fanów w oświadczeniu.

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, 30 lat miesięcznika „Pani”, Warszawa, 22.10.2019 

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, 30 lat miesięcznika „Pani”, Warszawa, 22.10.2019 rok
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

W mediach natychmiast zawrzało — tajemniczy informator Na Żywo zasugerował, że to Alicja Bachleda-Curuś miała stać za rozstaniem pozornie zakochanej na zabój pary. Nie było tajemnicą, że Mikołaj Roznerski był jej serdecznym przyjacielem. Ona zaś — powierniczką jego sekretów. Do tego piękna i inteligentna... Ponoć aktor nie mógł się jej oprzeć. "Mikołaj nigdy nie ukrywał, że taka mieszanka bardzo go fascynuje" — zapewniała anonimowa osoba z otoczenia.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:  U jej boku poczuł się spokojnie i bezpiecznie po raz pierwszy od śmierci żony. Jacek Borkowski niedawno się zaręczył

Pomimo plotek i tak mocnych oskarżeń wszystko wskazuje na to, że ich relacja od samego początku była czysto przyjacielska. Jednak dziś aktorski duet nie jest tak chętny do zwierzeń na temat życia prywatnego...  

Źródło: gwiazdy.wp.pl, jastrzabpost.pl, styl.fm, www.pomponik.pl

Mikołaj Roznerski, Alicja Bachleda-Curuś, 23.02.2016

Fot. Łepecki Michał / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.