Borys Szyc, Anna Bareja, 10.05.2009
Fot. Pawel Mazurek / Studio69 / Forum
Historia miłości

Doczekali się córki, rozstali krótko po jej narodzinach. Historia Borysa Szyca i Anny Barei

Dlaczego ta relacja nie przetrwała?

Marta Nawacka 2 sierpnia 2023 16:03
Borys Szyc, Anna Bareja, 10.05.2009
Fot. Pawel Mazurek / Studio69 / Forum

Jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, który cieszy się sporą sympatią fanów. Przez długi czas Borys Szyc uchodził także za kobieciarza, a na swoim koncie ma związki z kilkoma pięknymi kobietami. Jedną z nich była Anna Bareja, z którą doczekał się córki. Relacja ta jednak nie przetrwała próby czasu i zakochani rozstali się, kiedy Sonia miała zaledwie rok. Dlaczego im nie wyszło? Oto historia Borysa Szyca i Anny Barei.

Borys Szyc i Anna Bareja – jak się poznali?

Borys Szyc to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, którego kariera stale się rozwija. Choć od 2019 roku jest szczęśliwym mężem Justyny Nagłowskiej, to w jego życiu prywatnym układało się różnie. Przez długi czas uchodził za kobieciarza, który ma za sobą relacje z wieloma pięknymi kobietami. Jedną z nich była Anna Bareja.

Para poznała się w 2003 roku. Anna Bareja była wówczas agentką ubezpieczeniową i początkowo miała jedynie sprzedać aktorowi polisę. Na ubezpieczeniu jednak się nie skończyło... Między Borysem Szycem, a jego nową znajomą od razu zaiskrzyło, zaczęli się spotykać. Z czasem zakochali się w sobie bez pamięci i wszystko wskazywało na to, że tak już zostanie. W styczniu 2005 roku na świat przyszedł owoc ich miłości, córka Sonia.

Czytaj też: Związek Dody i Dariusza Pachuta przeszedł do historii? To właśnie u jego boku miała odnaleźć szczęście i ukojenie

Borys Szyc, Anna Bareja, 8.03.2004, Warszawa
Fot. Tatiana Jachyra / Studio69 / Forum

Borys Szyc, Anna Bareja, 8.03.2004, Warszawa

Borys Szyc, Anna Bareja, 10.05.2009
Fot. Pawel Mazurek / Studio69 / Forum

Borys Szyc, Anna Bareja, 10.05.2009

Borys Szyc i Anna Bareja: dlaczego im nie wyszło?

Niestety szczęście świeżo upieczonych rodziców nie trwało długo i ostatecznie, kiedy mała Sonia nie miała jeszcze roku, związek Anny Barei i Borysa Szyca się skończył. W jednym z wywiadów aktor wyznał, że rozstał się z partnerką, ponieważ myślał o dobru swojej córki. Chciał oszczędzić dziewczynce awantur, które wówczas były codziennością w relacji jej rodziców.

Po rozstaniu z mamą swojej córki Borys Szyc wrócił do imprezowego stylu życia. W tamtym czasie miał także niezbyt dobrze wywiązywać się z obowiązków ojcowskich. Wszystko zmieniło się w 2007 roku, kiedy aktor był uczestnikiem wypadku samochodowego. Jedno z aut wjechało w jego pojazd, dachowało i zatrzymało się kilka metrów dalej. Borys Szyc był wówczas w trasie z małą Sonią, wyniósł ją z samochodu i mocno tulił, gdy przestraszona płakała.

Na szczęście żadne z nich nie ucierpiało, a według znajomych aktora, po tej sytuacji Borys Szyc miał zrozumieć, jak ważna jest dla niego córka. Relacje z mamą dziewczynki niestety nadal były napięte. Anna Bareja mogła mieć sporo zastrzeżeń do byłego partnera, który często zmieniał partnerki, imprezował, a w 2008 roku na dwa lata stracił prawo jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Z czasem jednak i to uległo zmianie. Aktor odbudował relację z córką, z którą dziś łączy go silna więź, wypracował także porozumienie z jej mamą.  

Zobacz także: Tak wygląda ich związek! Aleksandra Kwaśniewska zdradziła sekret małżeństwa z Kubą Badachem

Borys Szyc, Anna Bareja, Sonia Szyc, premiera filmu
Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Borys Szyc, Anna Bareja, Sonia Szyc, premiera filmu "Wyprawa na Księżyc 3D", 07.10.2008

TAGI #Borys Szyc

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.