WIDEO VIVY.PL

Oliwia Bieniuk zdradziła, co sądzi o aktorkach niezawodowych. Jej mama była jedną z nich...

Nastolatka boi się jednego. Wyjawiła też najbliższe plany

Rafał Kowalski 28 października 2021 09:53

Trzecie miejsce w Tańcu z gwiazdami i tysiące nowych fanów. To bilans zysków Oliwii Bieniuk uzyskanych dzięki ostatnim tygodniom jej ciężkiej pracy. 18-letnia córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej zdradziła w rozmowie z VIVĄ.pl, jakie ma najbliższe plany. Aktorstwo to jedno z nich. Czy szkoła filmowa jest według ulubienicy publiczności konieczna?

Oliwia Bieniuk o planach i studiach aktorskich

Zanim partnerka programowa Michała Bartkiewicza musiała opuścić Taniec z gwiazdami tuż przed finałem, zapytaliśmy ją podczas jednego z treningów o najbliższe plany. Jest ich sporo. „Pierwsze co zrobię po powrocie do Gdyni to prawo jazdy, bo chciałabym jak najszybciej je mieć. Poza tym myślę o kursie językowym i być może za rok dostanę się na jakieś studia. A jeśli chodzi o aktorskie to te podjęłabym chętnie za 2 lata, bo zanim przygotuję się do egzaminów, to minie sporo czasu. Teraz chcę skupić się właśnie na tym.”, powiedziała reporterowi VIVY.pl Oliwia Bieniuk.

Dodała, że mimo wszystko – czy zostanie przyjęta do szkoły filmowej, czy na razie nie – praktyka w zawodzie to jej priorytet. „Zanim pójdę do szkoły, chcę już grać. Bo to jest doświadczenie, które przyda mi się do studiów. Każda propozycja związana z aktorstwem jest mile widziana – będę na tak”, usłyszeliśmy przed kamerą VIVY.pl.

Czytaj także: Oliwia Bieniuk o nowej partnerce taty: „W końcu po tylu latach widać, że jest bardzo zakochany”

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk o aktorach nieprofesjonalnych. Anna Przybylska mierzyła się przez to z krytyką

Niepewna przyszłość Oliwii Bieniuk dotycząca tego, czy wkrótce zostanie studentką szkoły filmowej, czy nie, skłoniła nas do jeszcze jednego pytania. Co 18-letnia córka Anny Przybylskiej sądzi o aktorach niezawodowych? Gwiazda obawia się jednego. „Z tego, co wiem, gdy ludzie nie kończą szkoły aktorskiej, to inni profesjonalni aktorzy patrzą na nich z góry oceniającym okiem”, powiedziała nam półfinalistka Tańca z gwiazdami.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk: „Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Nie chciałam usłyszeć tej wiadomości”

Przypomnijmy, że jej mama też musiała mierzyć się ze wspomnianą krytyką. W 2010 roku głośno było o niepochlebnej wypowiedzi Michała Żebrowskiego na temat aktorów bez szkoły. Anna Przybylska zareagowała wtedy błyskawicznie. „Dżentelmen nie mówi takich rzeczy kobiecie. Kompleksy, po prostu kompleksy... On jest chyba jedyną osobą w branży, która ma problem z aktorami bez szkoły aktorskiej”, mówiła w Playboyu.

Co jeszcze zdradzili nam Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz? Sprawdź nasze wideo. 

Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.