WIDEO VIVY.PL

Oliwia Bieniuk zdradziła, co sądzi o aktorkach niezawodowych. Jej mama była jedną z nich...

Nastolatka boi się jednego. Wyjawiła też najbliższe plany

Rafał Kowalski 28 października 2021 09:53

Trzecie miejsce w Tańcu z gwiazdami i tysiące nowych fanów. To bilans zysków Oliwii Bieniuk uzyskanych dzięki ostatnim tygodniom jej ciężkiej pracy. 18-letnia córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej zdradziła w rozmowie z VIVĄ.pl, jakie ma najbliższe plany. Aktorstwo to jedno z nich. Czy szkoła filmowa jest według ulubienicy publiczności konieczna?

Oliwia Bieniuk o planach i studiach aktorskich

Zanim partnerka programowa Michała Bartkiewicza musiała opuścić Taniec z gwiazdami tuż przed finałem, zapytaliśmy ją podczas jednego z treningów o najbliższe plany. Jest ich sporo. „Pierwsze co zrobię po powrocie do Gdyni to prawo jazdy, bo chciałabym jak najszybciej je mieć. Poza tym myślę o kursie językowym i być może za rok dostanę się na jakieś studia. A jeśli chodzi o aktorskie to te podjęłabym chętnie za 2 lata, bo zanim przygotuję się do egzaminów, to minie sporo czasu. Teraz chcę skupić się właśnie na tym.”, powiedziała reporterowi VIVY.pl Oliwia Bieniuk.

Dodała, że mimo wszystko – czy zostanie przyjęta do szkoły filmowej, czy na razie nie – praktyka w zawodzie to jej priorytet. „Zanim pójdę do szkoły, chcę już grać. Bo to jest doświadczenie, które przyda mi się do studiów. Każda propozycja związana z aktorstwem jest mile widziana – będę na tak”, usłyszeliśmy przed kamerą VIVY.pl.

Czytaj także: Oliwia Bieniuk o nowej partnerce taty: „W końcu po tylu latach widać, że jest bardzo zakochany”

Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk o aktorach nieprofesjonalnych. Anna Przybylska mierzyła się przez to z krytyką

Niepewna przyszłość Oliwii Bieniuk dotycząca tego, czy wkrótce zostanie studentką szkoły filmowej, czy nie, skłoniła nas do jeszcze jednego pytania. Co 18-letnia córka Anny Przybylskiej sądzi o aktorach niezawodowych? Gwiazda obawia się jednego. „Z tego, co wiem, gdy ludzie nie kończą szkoły aktorskiej, to inni profesjonalni aktorzy patrzą na nich z góry oceniającym okiem”, powiedziała nam półfinalistka Tańca z gwiazdami.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk: „Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Nie chciałam usłyszeć tej wiadomości”

Przypomnijmy, że jej mama też musiała mierzyć się ze wspomnianą krytyką. W 2010 roku głośno było o niepochlebnej wypowiedzi Michała Żebrowskiego na temat aktorów bez szkoły. Anna Przybylska zareagowała wtedy błyskawicznie. „Dżentelmen nie mówi takich rzeczy kobiecie. Kompleksy, po prostu kompleksy... On jest chyba jedyną osobą w branży, która ma problem z aktorami bez szkoły aktorskiej”, mówiła w Playboyu.

Co jeszcze zdradzili nam Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz? Sprawdź nasze wideo. 

Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…