TYLKO U NAS

Joanna Krupa szczerze o upokorzeniu przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Czy modelka ma prezenterce za złe zachowanie w „Dzień Dobry TVN”? EKSKLUZYWNE VIDEO

Konrad Szczęsny 16 stycznia 2018 18:30

Zachowanie Agnieszki Woźniak-Starak w niedzielnym wydaniu „Dzień Dobry TVN” wywołało duże kontrowersje. Prowadząca zadawała zaproszonej Joannie Krupie pytania w sposób, który oburzył widzów i internautów: zarzucili oni dziennikarce, że potraktowała gościa programu protekcjonalnie.

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki! Wywiad dziennikarki z Joanną Krupą w „Dzień Dobry TVN” oburzył widzów i internautów. Dlaczego?

oraz: Joanna Krupa ma drugi pierścionek zaręczynowy wart aż dwa miliony złotych! Zobacz, jak wygląda i porównaj go z poprzednim

Joanna Krupa opowiedziała nam o ślubie z nowym partnerem i zdradziła, kiedy zamierza zajść w ciążę! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Joanna Krupa o akcji CHWDP

Teledysk Joanny Krupy do piosenki „CHWDP (Chcę Wam Dać Psa)” zdobywa w sieci ogromną popularność. Piosenka, która powstała na potrzeby Staruday Night Live Show podbiła serca fanów modelki: podkreślają oni, że w ten sposób świetnie walczy o zmianę znaczenia wulgarnego zwrotu i łączy to z niesieniem pomocy czworonogom. Czy gwiazda planuje nagranie kolejnych utworów, a co z tym idzie całej płyty? Kogo jeszcze chce zaangażować w akcję? Warto zaznaczyć, że widoczne poniżej koszulki z napisem „CHWDP (Chcę Wam Dać Psa)” będzie można zakupić poprzez kontakt z PR menagerką prowadzącej „Top model”, Justyną Bulińską, pisząc na adres justyna@krupajoanna.pl. Całkowity dochód ze sprzedaży t-shirtów zostanie przeznaczony na pomoc czworonogom, m.in. ze schroniska w podwarszawskim Celestynowie.

 

Konflikt Joanny Krupy i Agnieszki Szulim-Badziak-Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Fot. East News

Tak Joanna Krupa wyglądała w niedzielnym wydaniu programu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiadała o akcji związanej z piosenką „CHWDP”

 

Zobacz też: Joanna Krupa niczym Snoop Dogg rapująca w teledysku?! Zobaczcie o co chodzi z wyjątkową akcją CHWDP

oraz: Joanna Krupa o bulwersującym filmiku pełnym wulgaryzmów. Jak modelka walczy z hejtem i oskarżeniami o niemoralne zachowanie? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Joanna Krupa o Agnieszce Woźniak-Starak i jej zachowaniu w „Dzień Dobry TVN”

Joanna Krupa odniosła się również do sytuacji z niedzielnego wydania „Dzień Dobry TVN”, kiedy to padła ofiarą niestosownego zachowania prowadzących, Agnieszki Woźniak-Starak i Marcina Mellera. Czy modelka spodziewała się takiej rekacji ze strony kolegów z branży? Jak reaguje na hejt i słowa krytyki, które pojawiają się pod adresem akcji?

 

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie, oglądając nasz materiał wideo!

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa nagrywa debiutancki singiel. Zobacz zdjęcia ze studia i planu teledysku. „Asia rozważa zgłoszenie go do krajowych eliminacji przed Eurowizją 2018”

 

Joanna Krupa
Fot. East News

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.