TYLKO U NAS

Joanna Krupa szczerze o upokorzeniu przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Czy modelka ma prezenterce za złe zachowanie w „Dzień Dobry TVN”? EKSKLUZYWNE VIDEO

Konrad Szczęsny 16 stycznia 2018 18:30

Zachowanie Agnieszki Woźniak-Starak w niedzielnym wydaniu „Dzień Dobry TVN” wywołało duże kontrowersje. Prowadząca zadawała zaproszonej Joannie Krupie pytania w sposób, który oburzył widzów i internautów: zarzucili oni dziennikarce, że potraktowała gościa programu protekcjonalnie.

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki! Wywiad dziennikarki z Joanną Krupą w „Dzień Dobry TVN” oburzył widzów i internautów. Dlaczego?

oraz: Joanna Krupa ma drugi pierścionek zaręczynowy wart aż dwa miliony złotych! Zobacz, jak wygląda i porównaj go z poprzednim

Joanna Krupa opowiedziała nam o ślubie z nowym partnerem i zdradziła, kiedy zamierza zajść w ciążę! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Joanna Krupa o akcji CHWDP

Teledysk Joanny Krupy do piosenki „CHWDP (Chcę Wam Dać Psa)” zdobywa w sieci ogromną popularność. Piosenka, która powstała na potrzeby Staruday Night Live Show podbiła serca fanów modelki: podkreślają oni, że w ten sposób świetnie walczy o zmianę znaczenia wulgarnego zwrotu i łączy to z niesieniem pomocy czworonogom. Czy gwiazda planuje nagranie kolejnych utworów, a co z tym idzie całej płyty? Kogo jeszcze chce zaangażować w akcję? Warto zaznaczyć, że widoczne poniżej koszulki z napisem „CHWDP (Chcę Wam Dać Psa)” będzie można zakupić poprzez kontakt z PR menagerką prowadzącej „Top model”, Justyną Bulińską, pisząc na adres justyna@krupajoanna.pl. Całkowity dochód ze sprzedaży t-shirtów zostanie przeznaczony na pomoc czworonogom, m.in. ze schroniska w podwarszawskim Celestynowie.

 

Konflikt Joanny Krupy i Agnieszki Szulim-Badziak-Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Fot. East News

Tak Joanna Krupa wyglądała w niedzielnym wydaniu programu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiadała o akcji związanej z piosenką „CHWDP”

 

Zobacz też: Joanna Krupa niczym Snoop Dogg rapująca w teledysku?! Zobaczcie o co chodzi z wyjątkową akcją CHWDP

oraz: Joanna Krupa o bulwersującym filmiku pełnym wulgaryzmów. Jak modelka walczy z hejtem i oskarżeniami o niemoralne zachowanie? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Joanna Krupa o Agnieszce Woźniak-Starak i jej zachowaniu w „Dzień Dobry TVN”

Joanna Krupa odniosła się również do sytuacji z niedzielnego wydania „Dzień Dobry TVN”, kiedy to padła ofiarą niestosownego zachowania prowadzących, Agnieszki Woźniak-Starak i Marcina Mellera. Czy modelka spodziewała się takiej rekacji ze strony kolegów z branży? Jak reaguje na hejt i słowa krytyki, które pojawiają się pod adresem akcji?

 

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie, oglądając nasz materiał wideo!

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa nagrywa debiutancki singiel. Zobacz zdjęcia ze studia i planu teledysku. „Asia rozważa zgłoszenie go do krajowych eliminacji przed Eurowizją 2018”

 

Joanna Krupa
Fot. East News

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.