Jason Derulo, Blanka Stajkow, koncert, plakat
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Jason Derulo już niebawem w Polsce! Przed nim wystąpi polska gwiazda Eurowizji

To będzie naprawdę wyjątkowy wieczór

Redakcja VIVA! 5 kwietnia 2024 17:40
Jason Derulo, Blanka Stajkow, koncert, plakat
Fot. Materiały prasowe

Już 10 kwietnia na warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się jedyny koncert w Polsce promujący nowy album „Nu King” Jasona Derulo. Przed amerykańskim artystą wystąpi Blanka – reprezentantka Polski na zeszłorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Poznaj szczegóły.

Jason Derulo zagra w Warszawie

To będzie elektryzujący, magiczny wieczór i niezwykle rzadka okazja, żeby zobaczyć gwiazdę tego formatu, co Jason Derulo na żywo. Amerykański piosenkarz, tancerz i choreograf – jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na światowym rynku muzycznym – wykona przed warszawską publicznością zarówno utwory z nowej płyty, jak i hity, które przyniosły mu gigantyczną sławę na całym świecie.

Artysta łączący w swojej twórczości elementy popu, hip-hopu i R’n’B, stworzył swój niepowtarzalny styl, który trudno zaszufladkować, a każdy jego występ to spektakularny, perfekcyjnie przygotowany show, porywający publiczność do szalonej zabawy. W ciągu kilkunastu lat kariery sprzedał łącznie ponad 250 mln singli, a aż 20 spośród jego utworów pokryło się platyną. Całkowita liczba streamów Jasona Derulo w sieci zamyka się astronomiczną liczbą 21 miliardów!

Jason Derulo, Blanka Stajkow, koncert, plakat, Jason solo
Fot. Materiały prasowe

Dziś ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i ponad 20 singli, a 16 lutego 2024 miała miejsce premiera wyczekiwanego od niemal dekady albumu – „Nu King”, do którego zaprosił takie nazwiska, jak Michael Bublé, Meghan Trainor, Nicki Minaj, czy wokalistę zespołu Maroon 5 Adama Levine'a.

Przełomem dla kariery Derulo był wydany w 2009 roku singiel “Whatcha Say”, który dotarł do pierwszego miejsca prestiżowej amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Sukces ten powtórzył w 2020 kochany na całym świecie singiel „Savage Love” (178 mln wyświetleń na Youtube!), który zdobywał szczyty list przebojów w 16. krajach, w tym ponownie pierwsze miejsce amerykańskiego Billboard Hot 100. Status gwiazdy Derulo utrwaliły inne jego wielkie hity, które również osiągały sukcesy na listach przebojów, takie jak: “Swalla”, “Wiggle”, “Talk Dirty”, “Love Not War”, “Acapulco”, “Want to Want Me”, “Take You Dancing”.

Choć między premierą najnowszej płyty „Nu King” a wydaniem poprzedniego albumu „Everything Is 4” upłynęło dziewięć lat, to Derulo w międzyczasie nie dał o sobie zapomnieć, wydając takie single, jak: „Acapulco” (55 mln wyświetleń na Youtube), ”Glad U Came”, „Slow Low”, „When Love Sucks” z Dido, „Hands On Me” z Meghan Trainor czy najnowszy „Spicy Margarita” z Michaelem Bublé.

Koncert na Torwarze będzie niepowtarzalną okazją, by usłyszeć hity Jasona Derulo ze wszystkich okresów jego kariery na żywo i w fantastycznej, scenicznej oprawie. To będzie prawdziwa muzyczno-taneczna uczta, na której nie może Was zabraknąć!

Bilety możesz kupić POD TYM LINKIEM 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.