Wywiad Jake Gylenhaal
Fot. materiały prasowe
ze świata urody

Tylko u nas ekskluzywny wywiad z Jakiem Gyllenhaalem!

Aktor opowiada nam o swoim debiucie na Instagramie, ulubionych zapachach i planach na przyszłość!

Marta Cieplak 17 września 2019 15:15
Wywiad Jake Gylenhaal
Fot. materiały prasowe

Jake Gyllenhaal jest jednym z najbardziej znanych amerykańskich aktorów. Zajmuje się także reżyserią i produkcją. Od 2017 roku jest także ambasadorem perfum Eternity Calvin Klein. I właśnie
z okazji premiery nowej wersji zapachu udało nam się z nim porozmawiać!

Jesteś twarzą perfum Eternity. Muszę więc spytać, co symbolizuje dla Ciebie ten zapach?

Powodem, dla którego chciałem być częścią wielkiej historii zapachu Eternity, było to, że zapach ten reprezentuje najważniejsze filary w życiu – rodzinę i miłość. Staraliśmy się stworzyć wizję rodziny, która wyraża miłość w najsubtelniejszy, ale jednocześnie najsilniejszy sposób. Jej reżyser, Cary Fukunaga, jest przede wszystkim twórcą filmowym, więc myślę, że nasza historia wydaje się dużo bardziej naturalna niż typowa reklama perfum.

Słyszałam, że byłeś jednym z głównych twórców tej kampanii. Czy możesz powiedzieć, co Cię zainspirowało?

Inspirowała mnie idea rodziny, miłości i zaangażowania. Chciałem pokazać, co znaczy być dzisiaj mężczyzną. Dla mnie to, że zawsze możesz być sobą – silnym, wrażliwym, złożonym. I oddanym pracy, rodzinie i życiu.

Czym różni się praca nad reklamą od aktorstwa w filmie?

W ogóle nie uważam, że się różnią. Ponieważ moja firma wyprodukowała tę reklamę, a ja współpracowałem z reżyserem, którego filmy bardzo cenię, wydaje mi się, że jest to taki sam rodzaj wyrazu,tylko po prostu na mniejszą skalę.

Jakie jest Twoje pierwsze wspomnienie związane z zapachem?

Cóż, Eternity jest jednym z nich. Pamiętam dobrze ten zapach i pierwszą oryginalną kampanię z czasów swojego liceum. Kolejny to zapach bananowego chleba mojej mamy! Wracałem ze szkoły i czułem w domu ten niezwykły aromat pieczonego ciasta…

Odchodząc od zapachów. Nad czym teraz pracujesz jako aktor?

Obecnie gram na Broadwayu w „Sea Wall” i „A Life”. Są to dwa monologi, które Tom Sturridge i ja zrobiliśmy wspólnie. Odniosły wielki sukces, więc bardzo mnie to uskrzydla. Jestem też skoncentrowany na mojej firmie produkcyjnej Nine Stories. W tym roku wyprodukowaliśmy aż cztery filmy – wszystkie są wspaniałe, mają doskonałych twórców i obsadę.

Dopiero niedawno założyłeś konto na Instagramie. Skąd ta zmiana?

Myślę, że to po prostu kolejna interesująca forma wypowiedzi i świetny sposób na kontaktowanie się z ludźmi, którzy mogą być zainteresowani moją pracą lub chcą nieco głębiej przyjrzeć się projektom,
w które jestem zaangażowany.

Jake Gyllenhaal jest ambasadorem zapachu Eternity, Calvin Klein. Oto zdjęcie z najnowszej kampanii! 

Wywiad Jake Gylenhaal
Fot. materiały prasowe

Nowa woda perfumowana Eternity, CALVIN KLEIN, 255 zł/50 ml ma wyczuwalną nutę szałwii i gałki muszkatołowej.

Eternity Calvin Klein
Fot. materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!