W STYLU GWIAZD

Bogna Sworowska zachwyciła wyrazistym makijażem na pokazie Dawida Wolińskiego!

Sprawdź, jak wykonać podobny!

Aleksandra Charzewska 7 grudnia 2018 15:30

Bogna Sworowska pojawiła się na wczorajszym pokazie nowej kolekcji Dawida Wolińskiego i… zachwyciła stylizacją oraz wizażem! Wyrazisty makijaż oczu tak, jak w przypadku modelki  najlepiej prezentuje się przy delikatnym makijażu twarzy i ust. Jak wykonać look w stylu Bogny Sworowskiej?

Najważniejszym elementem makijażu modelki są oczywiście oczy. Same cienie jednak nie wystarczą, niezbędna będzie pomoc… korektora! Kosmetyk posłuży nie tylko jako baza pod cienie, ale również wyrówna kontur makijażu. Nałóż na powieki odrobinę korektora, a następnie oberżynowym cieniem, za pomocą płaskiego pędzelka zacznij malować pożądany kształt. Nadszedł czas, na wyrównanie! Na mały, płaski pędzelek nanieś odrobinę korektora i delikatnie popraw nim kształt cieni. Makijaż oczu uzupełnij podkręcającą maskarą w czarnym odcieniu, brwi delikatnie podkreśl kredką, a na usta nanieś błyszczyk w kolorze nude.

Jakie produkty wykorzystać, do stworzenia podobnego makijażu?  

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!