W STYLU GWIAZD

Bogna Sworowska zachwyciła wyrazistym makijażem na pokazie Dawida Wolińskiego!

Sprawdź, jak wykonać podobny!

Aleksandra Charzewska 7 grudnia 2018 15:30

Bogna Sworowska pojawiła się na wczorajszym pokazie nowej kolekcji Dawida Wolińskiego i… zachwyciła stylizacją oraz wizażem! Wyrazisty makijaż oczu tak, jak w przypadku modelki  najlepiej prezentuje się przy delikatnym makijażu twarzy i ust. Jak wykonać look w stylu Bogny Sworowskiej?

Najważniejszym elementem makijażu modelki są oczywiście oczy. Same cienie jednak nie wystarczą, niezbędna będzie pomoc… korektora! Kosmetyk posłuży nie tylko jako baza pod cienie, ale również wyrówna kontur makijażu. Nałóż na powieki odrobinę korektora, a następnie oberżynowym cieniem, za pomocą płaskiego pędzelka zacznij malować pożądany kształt. Nadszedł czas, na wyrównanie! Na mały, płaski pędzelek nanieś odrobinę korektora i delikatnie popraw nim kształt cieni. Makijaż oczu uzupełnij podkręcającą maskarą w czarnym odcieniu, brwi delikatnie podkreśl kredką, a na usta nanieś błyszczyk w kolorze nude.

Jakie produkty wykorzystać, do stworzenia podobnego makijażu?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.