Douglas akcja charytatywna
Fot. materiały prasowe
ze świata urody

Kup słodkiego misia na prezent i pomóż dzieciom!

Katarzyna Cichopek wspiera charytatywną akcję perfumerii Douglas

Marta Cieplak 14 grudnia 2018 17:30
Douglas akcja charytatywna
Fot. materiały prasowe

W perfumeriach Douglas rozpoczyna się ogólnopolska akcja charytatywna we współpracy z Fundacją „Spełnione Marzenia”. Ambasadorką akcji została aktorka, Katarzyna Cichopek. Ty też możesz pomóc!

 

Kup misia i pomóż dzieciom

 

Nie masz jeszcze prezentu dla dziecka albo dla bliskiej osoby? Zdecyduj się na świątecznego misia Douglas Collection! Dochód z ich sprzedaży Douglas przeznaczy na wsparcie Fundacji Spełnione Marzenia z którą wspólnie wyremontuje świetlicę na oddziale hematologii i onkologii dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala w Kielcach.
Pamiętaj – pomaganie jest wspaniałe. Szczególnie w Święta!

Douglas akcja charytatywna
Fot. materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.