Douglas akcja charytatywna
Fot. materiały prasowe
ze świata urody

Kup słodkiego misia na prezent i pomóż dzieciom!

Katarzyna Cichopek wspiera charytatywną akcję perfumerii Douglas

Marta Cieplak 14 grudnia 2018 17:30
Douglas akcja charytatywna
Fot. materiały prasowe

W perfumeriach Douglas rozpoczyna się ogólnopolska akcja charytatywna we współpracy z Fundacją „Spełnione Marzenia”. Ambasadorką akcji została aktorka, Katarzyna Cichopek. Ty też możesz pomóc!

 

Kup misia i pomóż dzieciom

 

Nie masz jeszcze prezentu dla dziecka albo dla bliskiej osoby? Zdecyduj się na świątecznego misia Douglas Collection! Dochód z ich sprzedaży Douglas przeznaczy na wsparcie Fundacji Spełnione Marzenia z którą wspólnie wyremontuje świetlicę na oddziale hematologii i onkologii dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala w Kielcach.
Pamiętaj – pomaganie jest wspaniałe. Szczególnie w Święta!

Douglas akcja charytatywna
Fot. materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.