Douglas akcja charytatywna
Fot. materiały prasowe
ze świata urody

Kup słodkiego misia na prezent i pomóż dzieciom!

Katarzyna Cichopek wspiera charytatywną akcję perfumerii Douglas

Marta Cieplak 14 grudnia 2018 17:30
Douglas akcja charytatywna
Fot. materiały prasowe

W perfumeriach Douglas rozpoczyna się ogólnopolska akcja charytatywna we współpracy z Fundacją „Spełnione Marzenia”. Ambasadorką akcji została aktorka, Katarzyna Cichopek. Ty też możesz pomóc!

 

Kup misia i pomóż dzieciom

 

Nie masz jeszcze prezentu dla dziecka albo dla bliskiej osoby? Zdecyduj się na świątecznego misia Douglas Collection! Dochód z ich sprzedaży Douglas przeznaczy na wsparcie Fundacji Spełnione Marzenia z którą wspólnie wyremontuje świetlicę na oddziale hematologii i onkologii dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala w Kielcach.
Pamiętaj – pomaganie jest wspaniałe. Szczególnie w Święta!

Douglas akcja charytatywna
Fot. materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?