Victoria Price-nowotwór
Fot. instagram/victoriapricetv
O tym się mówi

Reporterka nie wiedziała, że ma nowotwór. Diagnozę wystawiła jedna z telewidzek!

Victoria Price nie wiedziała, że ma raka!

Redakcja VIVA! 26 lipca 2020 16:31
Victoria Price-nowotwór
Fot. instagram/victoriapricetv

Victoria Price jest reporterką lokalnej stacji WFLA News na Florydzie. To piękna i młoda kobieta, która nie podejrzewała że coś złego dzieje się z jej zdrowiem. Ostatnie miesiące zajmowała się głównie relacjonowaniem wydarzeń związanych z koronawirusem. Prawie codziennie informowała widzów o stanie zdrowia mieszkańców Stanów Zjednoczonych, a także przekazywała statystyki dotyczące pandemii. Chociaż obracała się wokół tematów zdrowotnych, nie wiedziała, że pomoc potrzebna jest przede wszystkim jej samej. Victoria Price co prawda nie zaraziła się koronawirusem, ale pracowała na antenie, chorując na nowotwór. Jeszcze do niedawna nic o tym nie wiedziała, gdyż diagnozę wystawiła jej... telewidzka. Jak się okazało, życie może ratować nie tylko telewizja, ale i jej odbiorcy. Ta historia to gotowy scenariusz na film.

Kto zauważył jej guza na antenie - Victoria Price

Victoria Price, po jednym z wejść na antenie, odebrała maila o zaskakującej treści. Wiadomość nie była komentarzem do sprawy, o której mówiła na wizji. Nie dotoczyła też oceny wystąpienia reporterki. Nie zawierała również pochwał ani hejtu. Informowała za to, że Victoria Price może mieć nowotwór.

Cześć, właśnie widziałam twój materiał. To, co mnie niepokoi, to guzek na twojej szyi. Proszę, sprawdź tarczycę. Przypomina mi guzek na mojej szyi. Mój okazał się nowotworem. Dbaj o siebie

Victoria Price nie zbagatelizowała wiadomości od telewidzki. Jak się okazało, słusznie, gdyż postawiona przez nią diagnoza była prawdziwa.

Nie zadzwoniłabym do lekarza, gdybym nie dostała tego emaila

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"8 On Your Side" isn't just a catchphrase at @wfla. It’s our cornerstone. But the roles recently reversed when I found a viewer on MY side, and I couldn't be more grateful. As a journalist, it's been full throttle since the pandemic began. Never-ending shifts in a never-ending news cycle. Adjusting to remote workflows and in my case, taking on a new investigative role. We were covering the most important health story in a century, but my own health was the farthest thing from my mind. Until a viewer emailed me last month. She saw a lump on my neck. Said it reminded her of her own. Hers was cancer. Turns out, mine is too. COVID created some diagnostic delays but I'll finally be undergoing surgery this Monday to remove the tumor, my thyroid, and a couple of the nearby lymph nodes. Doctor says it's spreading, but not too much, and we're hopeful this will be my first and last procedure. Had I never received that email, I never would have called my doctor. The cancer would have continued to spread. It's a scary and humbling thought. I will forever be thankful to the woman who went out of her way to email me, a total stranger. She had zero obligation to, but she did anyway. Talk about being on your side, huh? The world is a tough place these days. Don't forget to take care of yourself. Take care of each other. Love y'all and see you soon. VP 💕

Post udostępniony przez victoria price (@victoriapricetv)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

bout to find out if this red lipstick is #mask proof 😷😷😷 happy Friday!

Post udostępniony przez victoria price (@victoriapricetv)

TAGI #choroba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.