Pola Lis, Kinga Rusin, Iga Lis
Fot. Instagram/Iga Lis
O tym się mówi!

Pola Lis to kopia mamy! Córka Kingi Rusin pozuje na egzotycznych wakacjach!

Wygląda zjawiskowo!

Aleksandra Frankowska 25 maja 2021 17:27
Pola Lis, Kinga Rusin, Iga Lis
Fot. Instagram/Iga Lis

Pola Lis to jedna z córek Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Podobnie jak jej siostra Iga Lis, Pola unika świata celebrytów. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a po jej najnowszych zdjęciach widać, że tak jak mama, kocha egzotyczne podróże. Zdecydowanie Pola to prawdziwa kopia Kingi Rusin, wygląda niemal jak sławna mama. Czyżby Panie spędzały wspólnie ostatni czas?

Czytaj też: „Powróćmy jak za dawnych lat”. Kinga Rusin pokazała wyjątkowe zdjęcie z małymi córkami

Pola Lis pozuje na egzotycznych wakacjach – wygląda jak Kinga Rusin?

Rok temu Pola Lis zakończyła studia na Uniwersytecie warszawskim, jednak nie sposób zatrzymać jej w kraju. Teraz 25-latka odpoczywa na egzotycznych wyspach, bardzo podobnych do tych, gdzie jest teraz jej mama, Kinga Rusin. Najnowsze zdjęcia, które wrzuca do sieci Pola sprawiają, ze trudno nie porównać jej urody do Rusin. Kobiety są niemal identyczne. Rysy twarzy i uśmiech, chociaż kolor włosów ewidentnie starsza pociecha ma po tacie, Tomaszu Lisie.

Zobacz też: Kinga Rusin i Pola Lis wyglądają jak dwie krople wody!

Na zdjęciach Pola ubrana jest nie tylko w bikini, eksponując przy tym swoje zgrabne ciało, ale również w zwiewną sukienkę w stylu kimono. Boho trend bardzo do niej pasuje i przypomina również styl jej mamy. Do całej stylizacji dodała również stylową opaskę.

Widać, że to wyjątkowy moment w jej życiu i czuje się całkowicie zrelaksowana.

Jak uważacie? Podobna do mamy? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.