VIVA! VIDEO

Poznajcie sekret pięknych włosów Małgorzaty Sochy

Jakie produkty i zabiegi pielęgnacyjne są absolutnym must-have dla aktorki?

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 4 października 2022 14:25

Wiele kobiet marzy o posiadaniu włosów niczym gwiazda filmowa - gęstych, lśniących, o pięknym kolorze. Właśnie takimi może się pochwalić Małgorzata Socha.

Okazuje się, że podobny efekt jest w zasięgu ręki każdej z nas i to w domowym zaciszu. Potwierdza to Małgorzata Socha, która zdecydowała się na samodzielną koloryzację za pomocą produktów Préférence Cool Blondes L’Oréal Paris. 

Małgorzata Socha zdradziła, jak uzyskuje swój piękny blond

Aktorka farbuje włosy, korzystając z koloru 8.1 Copenhague Jasny Popielaty Blond. Oglądając ją na ekranach, aż trudno uwierzyć, że taki odcień gwiazda otrzymuje dzięki domowej koloryzacji. W farbie, którą wybiera, znajdują się zbalansowane popielate i perłowe barwniki, które zapewniają jej fryzurze świetlisty blask. 
Z kolei w codziennej pielęgnacji koloru włosów pomaga jej dołączona do farby, specjalna fioletowa maska, która niweluje żółte i miedziane odcienie. 

Loreal Preference
Fot. Content Studio

Gwiazda udowadnia, że można mieć zachwycające włosy dzięki farbom dostępnym w drogeriach. Jej pasma pięknie się mienią za każdym razem, niezależnie od tego, czy widzimy ją na ekranach, czy podczas oficjalnych wyjść.

Ciekawość wzbudza jednak też jej codzienna pielęgnacja włosów. Jak wiadomo, przy takiej liczbie zobowiązań zawodowych, kosmyki gwiazdy często są poddawane stylizacji, co może pogorszyć ich stan. U niej jednak tego nie zauważamy.

Aktorka zdradziła nam, że na co dzień stosuje kosmetyki z linii L’Oréal Paris Elseve Color Vive, tj. szampon do włosów farbowanych, odżywkę do włosów farbowanych oraz płynną odżywkę do włosów wzmacniającą blask. 

Elseve Color
Fot. Content Studio

Mieliśmy okazję zapytać Małgosię, dlaczego w ogóle zdecydowała się na domową koloryzację włosów. Okazuje się, że aktorka po prostu jest bardzo zapracowana i farbowanie włosów w domu jest dla niej idealnym rozwiązaniem. Poza tym, odkryła, że jest ono dziecinnie proste i może to zrobić o każdej porze, pomiędzy obowiązkami, a dzięki zastosowaniu farby Préférence L’Oréal Paris, zawsze jest zadowolona z efektów, które otrzymuje. 

Zapytaliśmy aktorkę, za co jeszcze lubi Préférence Cool Blondes. - Za to, że mogę się cieszyć kolorem świetlistego, chłodnego blondu bez żółtych, miedzianych odcieni. Co jest ważne - ten kolor nie żółknie przez długie tygodnie i przede wszystkim, perfekcyjnie pokrywa siwe włosy - odpowiedziała.

Loreal Preference
Fot. Content Studio

Z Małgorzatą Sochą udało nam się spotkać podczas nagrywania najnowszej kampanii promującej farby do włosów Préférence L’Oréal Paris. W naszym materiale video znajdziecie jej przedsmak. Efekty już niebawem.

Mieliśmy także okazję porozmawiać z Pawłem Ziębą, stylistą, ekspertem L’Oreal Paris, który udzielił nam kilku porad na temat farbowania włosów w domu. Podpowiedział m.in. w jaki sposób dobrać odpowiedni kolor farby. 

Jeśli nie wiesz, jaki poziom jasności wybrać, pamiętaj, żeby zawsze wybrać jaśniejszy. Jeżeli nie możesz się zdecydować na odpowiedni odcień, wybierz ten o numerze 0. To kolor neutralny, który będzie zawsze pasował. Odrobinę wyeksponuje twój poprzedni kolor i nie zablokuje nam drogi do zmiany koloru w przyszłości - radzi ekspert.

W poniższym wideo znajdziecie więcej ciekawostek. Wśród nich m.in. odpowiedź na to, jaki błąd najczęściej popełniamy podczas domowej pielęgnacji. 

Artykuł powstał z udziałem marki L’Oréal Paris.

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.