koktajle-meghan-markle-na-piekna-skore
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Piękna skóra Meghan Markle to wcale nie zasługa drogich kremów i zabiegów!

Jej sekret jest banalnie prosty i w dodatku tani!

Marta Cieplak 11 lipca 2020 12:30
koktajle-meghan-markle-na-piekna-skore
Fot. Getty Images

Meghan Markle wzbudza ogromne emocje. Jedni ją uwielbiają, inni wręcz przeciwnie. Ale nie można jej odmówić urody ani świetnego stylu! Dla wielu kobiet jest wzorem i chcą wyglądać tak jak ona. Niektóre nawet płacą za to ogromne pieniądze i poddają się szeregom operacji plastycznych. Inne próbują kopiować jej styl i stosować polecane przez Meghan kosmetyki. Teraz doszedł do nich jeszcze jeden świetny sposób na piękną cerę, któremu księżna jest wierna od dawna – to koktajl z zielonych warzyw!

Niezwykły sposób Meghan Markle na idealną cerę

Meghan od zawsze dość szczerze wypowiada się w kwestii pielęgnacji skóry i nie ukrywa, że miewa na niej niedoskonałości. Właśnie dlatego w torebce ma zawsze olejek z drzewa herbacianego, który szybko sobie z nimi radzi. Ale to nie wszystko! Jest jeszcze jeden sposób i to równie naturalny – chodzi o koktajl, który detoksykuje skórę i oczyszcza ją od wewnątrz! Jest banalnie prosty do wykonania, a wszystkie składniki bez problemu kupisz w osiedlowym sklepie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celery Juice😁🌿🌿🌿🌿🌿🌿 I know we have spoken alot about this Almighty juice . But have you noticed that when you drink it you pee alot 😲😲😲😲... If you have raise your hands✋✋✋✋✋✋✋✋✋ Wanna know why . Its because celery is a great diuretic which helps the body get rid of excess water.😲😲😲 Celery also helps the liver flush toxins and reduce bloat...so you see that tummy bulge... Its getting thrown out of the window 💃💃💃💃💃💃💃💃 So next time grab your celery,pop in the blender, blend and strain.. or just juice it up .and if you can't dot that your self.. that's why we have the Green Boost Juice for you😁😁😁😁😁 #lomeedarfreshjuice #juicingforhealth #juicing #freshjuice #juicingforweightloss #celeryjuice

Post udostępniony przez Juices, Parfait, Smoothies (@lomeedarfresh)

Koktajl Meghan Markle na piękną skórę

Składniki:

  • 8 łodyg selera naciowego
  • 2 zielone ogórki
  • 16 liści jarmużu
  • 4 jabłka
  • 1 cytryna
  • 2 kawałki imbiru

Wykonanie:

Warzywa i owoce oczyść. Potem obierz je i zmiksuj w blenderze. Jeśli masz wyciskarkę wolnoobrotową nie musisz ich obierać – sok będzie nawet zdrowszy!

Proste, prawda?

Taki koktajl na bazie selera wypija codziennie także Sandra Kubicka oraz Elle Macpherson. Dlaczego akurat z selera Bo działa oczyszczająco i przeciwzapalnie. Wielu dermatologów twierdzi nawet, że na skórę problematyczną działa lepiej niż antybiotyki!  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.