Oliwa Bieniuk w nowej sesji beauty 2021
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Oliwia Bieniuk zachwyca w roli modelki beauty!

W takim makijażu trudno ją rozpoznać!

Marta Cieplak 24 marca 2021 12:30
Oliwa Bieniuk w nowej sesji beauty 2021
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Oliwia Bieniuk nie zwalnia tempa i robi coraz więcej sesji jako modelka. Ostatnio pochwaliła się zmysłowymi zdjęciami z sesji modowej, w której wystąpiła bez stanika! Zazwyczaj pozuje jednej fotograf, która znana jest na Instagramie jak Venetjen. I właśnie na jej profilu znaleźliśmy niepublikowaną dotąd sesję z Oliwą w roli głównej. Tym razem to kadry beauty w mocnym makijażu w stylu lat 80. W takim wydaniu jeszcze młodej gwiazdy nie widzieliśmy!

Oliwia Bieniuk w mocnym makijażu w sesji urodowej

Oliwia zazwyczaj pozuje bez makijażu albo w supermodnym make-up no make-up. Ale na potrzeby zdjęć, jak na prawdziwą modelkę przystało, poddaje się w pełni wizji stylisty oraz fotografa i tym samym zmienia się nie poznania. Tym razem wcieliła się w gwiazdę filmową ze złotej ery Hollywood. Ma zjawiskowe loki, zmysłowy makijaż oczu ze złotymi akcentami i mocno podkreślone policzki. Nam mocno przypomina nie tyle aktorki z lat 20 i 30, ale też gwiazdy lat 80-tych, które kochały takie właśnie stylizacje.

Oliwia Bieniuk podzieliła się z fanami odważnymi ujęciami!

Musimy przyznać, że efekt jest spektakularny! Jej oczy mają hipnotyzującą moc i rzeczywiście trudno oderwać wzrok. Do tego widać, że Oliwia jest prawdziwym kameleonem i ma przed sobą ogromną karierę. Fani są zachwyceni:

Wyglądasz jak milion

Te piękne usta!

Przepiękne!

Oliwia Bieniuk zdradziła, jakich kosmetyków ostatnio używa.

My czekamy na kolejne wspólne sesje Oliwii i Martyny Milczarek, która skrywa się pod pseudonimem Venetjen. Jak widać współpraca wychodzi im fantastycznie!

Zobaczcie ich inne sesje:

Oliwia Bieniuk o pierwszym spotkaniu z przyrodnim bratem: „Kaziu nam się udał”!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.