Błyszczyk do ust zaprojektowany  przez Christiana Louboutina
Fot. Materiały prasowe
Kocha!

Nowy przedmiot pożądania! Błyszczyk do ust stworzony przez... Zdziwicie się!

Marcin Brzeziński 10 czerwca 2016 19:44
Błyszczyk do ust zaprojektowany  przez Christiana Louboutina
Fot. Materiały prasowe

Jeden z najsłynniejszych szewców świata, Christian Louboutin wkracza na nowe terytorium i zaczyna produkować… luksusowe kosmetyki. Wypuścił już kolekcję lakierów do paznokci i szminek, a teraz przyszła kolej na wyjątkowo spektakularne błyszczyki do ust. Mają konsystencję płynnego lakieru i zwracają uwagę ośmioma wyjątkowymi kolorami: od purpurowego po zmysłowy odcień nude. Zaś ulubiony kolor projektanta czyli intensywnie czerwony dokładnie naśladuje barwę, jaką mają lśniące podeszwy projektowanych przez niego szpilek.

 

Błyszczyk do ust zaprojektowany  przez Christiana Louboutina
Fot. Materiały prasowe

Eleganckie buteleczki nawiązują do starych weneckich flakonów na perfumy.

 

Polecamy też: Jeśli tańczyć w szpilkach, to tylko od Louboutina! Nie wierzycie? Zobaczcie ten film!

 

Wojna o czerwień u Louboutina

W tym momencie pora na pewną, przydługą może dygresję, która pokaże, jakie znaczenie ma ta czerwień dla Louboutina. Trzeba przypomnieć, że w 2011 roku projektant oskarżył dom mody Saint Laurent, że ten bezprawnie lakieruje podeszwy swoich szpilek na wzmiankowany kolor. We wrześniu 2012 sąd apelacyjny na Manhattanie wydał ostateczny wyrok. Zgodnie z nim Saint Laurent może na czerwono lakierować podeszwy, ale tylko w czerwonych butach. Zaś Christian Louboutin jako jedyny po wsze czasy ma prawo ozdabiać czerwonymi podeszwami szpilki w każdym kolorze… z wyjątkiem czerwonego. Ale wracajmy do naszych błyszczyków. Naprawdę zachwycające są buteleczki, w jakie jej opakowano. Przywodzą na myśl stare, weneckie flakony na perfumy. Równie luksusowe są także pudełka, w których spoczywa każdy z błyszczyków. Nic dziwnego więc, że kosmetyki z kolekcji Loubilaque kosztują po… 80 dolarów czyli około  300 złotych za sztukę. Ciekawe, co będzie następnym elementem, który Christian Louboutin doda do swojego urodowego imperium?

 

Błyszczyk do ust zaprojektowany przez Christiana Louboutina
Fot. Materiały prasowe

Błyszczyk do ust Christiana Louboutina kosztuje około 300 złotych.

 

Polecamy też: Trendy na lato! Moc słodyczy, zero kalorii. Od tych kosmetyków można się uzależnić!

 

Błyszczyk do ust zaprojektowany  przez Christiana Louboutina
Fot. Materiały prasowe

Błyszczyk Louboutina dostępny jest w ośmiu kolorach: od purpurowego po zmysłowy odcień nude.

 

Polecamy też: Ale kariera! Córka Johnny'ego Deppa - Lily Rose, została twarzą nowego zapachu Chanel. Dobry pomysł?

TAGI #kosmetyki

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.