Koniec ze szklanymi flakonikami – teraz królują pachnące tatuaże i broszki!

Marta Cieplak 18 sierpnia 2021 15:30

Gdy pakujesz się na urlop w małą walizkę liczy się każdy centymetr miejsca i oczywiście każdy dodatkowy gram. Rezygnujesz więc z większości dużych kosmetyków zastępując je miniaturkami albo wybierasz produkty wielofunkcyjne typu 2 w 1. Najgorzej jest z perfumami, bo to zazwyczaj mamy w dużych, a co za tym idzie, także ciężkich szklanych opakowaniach. Dlatego postanowiliśmy znaleźć perfumy w nietypowej, efektownej i do tego minimalistycznej formie. Będziesz nimi zachwycona! Do wyboru masz zapachy w kremie, w tatuażu i w broszce. Który z nich skradnie Twoje serce i zostanie z Tobą dłużej niż tylko do końca wakacji? 

1/4
perfumowane tatuaże
Copyright @materiały prasowe
1/4

AMKIRI to unikalny zapach, który aplikuje się na skórę poprzez specjalny pędzelek, pozwalający użytkownikowi na wykreowanie magicznego tatuażu.

2/4
pachnący tatuaż
Copyright @materiały prasowe
2/4

Ten opatentowany pachnący atrament umożliwia namalowanie własnego tatuażu. Możesz też skorzystać z gotowych szablonów. Nie zawiera alkoholu. Zapach utrzymuje się do 12 h, a wzór nawet do 72h! Zmywa się go wodą z mydłem lub płynem micelarnym.  AMIKIR, od 89 zł.

3/4
perfumowana broszka
Copyright @materiały prasowe
3/4

Ta pozłacana broszka kryje w sobie miejsce na perfumowane dyski. Do wyboru trzy zapachy: Do Son, Eau Rose lub Fleur de Peau. DYPTIQUE, 430 zł plus cena dysków/Glailu.pl. Te same zapachy kupisz także w formie perfumowanej czarno-białej bransoletki!

4/4
Jo Malone paleta perfum w kremie
Copyright @materiały prasowe
4/4

Paleta do przechowywania zapachów w kremie Jo Malone na bazie wosku pszczelego. Pomieści dwie kompozycje, które można dowolnie ze sobą łączyć.  JO MALONe, 140 zł/paleta, 85 zł/wkład/Douglas.pl

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.