Zobacz, jak będziemy się malować i czesać już wkrótce!

Marta Cieplak 11 października 2021 18:30

Paryski tydzień mody już za nami! Dzięki temu wiemy już nie tylko, co będziemy nosić wiosną 2022, ale także jak będziemy się malować i czesać w nadchodzącym sezonie. Którym trendom powiemy adieu, a które powitamy radosnym bonjour?

Trendy w makijażu i fryzurach na wiosnę 2022 

W kwestii makijażu było kilka zaskoczeń – pojawiły się cekinowe, srebrne usta dotąd zarezerwowane na zimę i karnawał, a także mocne graficzne linie oraz opalizujące cienie rozmyte aż na łuki brwiowe i kości policzkowe. Jednak jest też nuta paryskiej klasyki, a więc karminowa pomadka i  makijaż w stylu no make-up. Jeśli natomiast chodzi o włosy, to wraca do łask krótki bob, nadal będą królować długie grzywki i... odlotowe kolory – turkus, róż i pomarańcz! Do tego fryzury imitujące mokre od wody włosy i efektowne warkocze w stylu boxer braids.

W naszej galerii znajdziesz wszystkie najważniejsze trendy urodowe na wiosnę 2022 z paryskich wybiegów – część z nich możesz testować już teraz, wcale nie czekając na nadejście wiosny. To właśnie przewaga świata beauty nad światem mody!  

1/9
trendy urodowe wiosna lato 2022 Paryż Givenchy
Copyright @imaxtree.com
1/9

Trendy makijażowe na wiosnę 2022 Paryż: zabawa formą

U Givenchy postawiono na efekt wow: doklejone długie rzęsy, a do tego namalowane eyelinerem dodatkowe, sięgające kości policzkowych. Odważnie i z polotem.

2/9
trendy urodowe wiosna lato 2022 Paryż Kohe
Copyright @imaxtree.com
2/9

Trendy makijażowe na wiosnę 2022 Paryż: czarny eyeliner

Koche udowadnia, że eyeliner nie musi nawiązywać stylistyką do lat 60., ale może być ultranowoczesny. Dla nas to absolutny hit nadchodzącego sezonu.

3/9
trendy urodowe wiosna lato 2022 Paryż Mossi
Copyright @imaxtree.com
3/9

Trendy makijażowe na wiosnę 2022 Paryż: biały eyeliner

Czy eyeliner musi być czarny? Mossi udowadnia, ze nie i dodatkowo kreski proponuje robić wysoko na powiece, a nie klasycznie wzdłuż linii rzęs. Efekt jest świeży i zaskakujący. Idealny na wiosnę.

4/9
trendy urodowe wiosna lato 2022 Paryż Lanvin
Copyright @imaxtree.com
4/9

Trendy makijażowe na wiosnę 2022 Paryż: metaliczny połysk i mokre włosy

U Lanvin widzimy dwa mocne trendy: metaliczne cienie w dwóch kolorach, które odważnie wchodzą na łuk brwiowy i skronie, oraz włosy, które wyglądają jak tuż po wyjściu z wody. Takich looków było w Paryżu więcej!

5/9
trendy urodowe wiosna lato 2022 Paryż Saint Laurent
Copyright @imaxtree.com
5/9

Trendy makijażowe na wiosnę 2022 Paryż: karminowa pomadka

Yves Saint Laurent stawia na klasykę – gładko zaczesane włosy i czerwoną szminkę. Bo taki look zawsze wygląda elegancko.

6/9
trendy urodowe wiosna lato 2022 Paryż Rokh
Copyright @imaxtree.com
6/9

Trendy we fryzurach na wiosnę 2022 Paryż: objętość XXL

Wraca moda na lata 60. Wiosną będziemy mocno tapirować włosy, by uniosły się u nasady, a potem wiązać w elegancki kok z długą, zaczesaną na bok grzywką. To prawdziwy styl retro.

7/9
trendy urodowe wiosna lato 2022 Paryż Hermes
Copyright @imaxtree.com
7/9

Trendy we fryzurach na wiosnę 2022 Paryż: długa grzywka i loki

Chcesz wiedzieć, co będzie modne w kwestii fryzur? Spójrz na look z pokazu Hermesa i wszystko będzie jasne. Długa grzywka nadal trzyma się mocno, ale tym razem połączona z pięknymi, delikatnymi lokami. Dla nas to absolutny wiosenny must-have.

8/9
trendy urodowe wiosna lato 2022 ParyżLoewe
Copyright @imaxtree.com
8/9

Trendy we fryzurach na wiosnę 2022 Paryż: krótki bob

Patrząc na relacje z paryskiego tygodnia mody nie mamy wątpliwości, że wiosną klasyczny, krótki, sięgający do uszu bob zastąpi modną ostatnio wersję long bob. Dla nas to kwintesencja dziewczęcego wdzięku.

9/9
trendy urodowe wiosna lato 2022 ParyżLoewe
Copyright @imaxtree.com
9/9

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.