Dzięki nim ten dzień będzie jeszcze piękniejszy!

Marta Cieplak 7 czerwca 2021 13:30

W dniu ślubu chcesz, by wszystko było perfekcyjne – idealna sukienka, piękne buty, zjawiskowy bukiet, doskonała fryzura i makijaż. Do tej długiej listy życzeń dochodzą jeszcze perfumy, które mają być dopełnieniem idealnego wizerunku. Ale jak wybrać idealne perfumy na ślub? Metod jest kilka. 

1. Sięgnij po swoje ukochane perfumy – wtedy będziesz czuć się bezpiecznie.

2. Użyj zapachu, którego używałaś, gdy poznałaś przyszłego męża lub tych, które miałaś na sobie, gdy się oświadczył.
3. Wybierzcie wspólnie zapachy do pary - dla niej i dla niego. To może być wasz symbol dopasowania!

4. Poszukaj wody perfumowanej w  niebieskim flakoniku – wtedy zastąpią symboliczne „coś niebieskiego”.

Jest jeszcze jeden wariant, który chcemy Ci zaproponować. To wybór perfum kwiatowych i eleganckich, ale z symboliczną nazwą, która może być dobrą wróżbą na nowy etap waszego życia. Dlatego w naszej galerii znajdziesz m.in. wody perfumowane Because it's you (Bo to Ty), Perfect (Idealnie) i La Vie est Belle (Życie jest piękne!). Które z ich skradną Twoje serce? 

1/6
perfumy na ślub Marc Jacobs perfect
Copyright @materiały prasowe
1/6

Kwiatowa woda perfumowana Perfect, MARC JACOBS, 395 zł/50 ml. Wyczuwalne nuty: rabarbar, żonkil, mleko migdałowe.  

2/6
perfumy na ślub lancome la vie est belle
Copyright @materiały prasowe
2/6

Kwiatowo-orientalna woda perfumowana La Vie Est Belle, LANCOME, 409 zl/50 ml. Wyczuwalne nuty:  gruszka, jaśmin, irys, paczula i bób tonka. 

3/6
perfumy na ślub givenchy irresistible
Copyright @materiały prasowe
3/6

Owocowo-kwiatowa woda perfumowana Irresistible, GIVENCHY, 435 zł/50 ml. Wyczuwalne nuty: piżmo, malwa, gruszka, róża, irys i piżmo. 

4/6
Copyright @materiały prasowe
4/6

Owocowo-kwiatowa woda perfumowana Because It's You, GIORGIO ARMANI, 319 zł/50 ml. Wyczuwalne nuty: neroli, róża, wanilia, paczula oraz piżmo.

5/6
perfumy na ślub Eternity Calvin Klein
Copyright @materiały prasowe
5/6

Świeża woda perfumowana Eternity Eau Fresh, CALVIN KLEIN, 305 zł/50 ml. Wyczuwalne nuty: gruszka, jaśmin, gardenia, róża i piwonia. 

6/6
perfumy na ślub Alive Boss
Copyright @materiały prasowe
6/6

Kwiatowa woda perfumowana Alive, HUGO BOSS, 345 zł/50 ml. Wyczuwalne nuty: jabłka, czarnej porzeczki, śliwki, cynamonu, wanilii i jaśminu. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.