Nie wstydzi się swojego ciała i namawia do tego inne kobiety!

Marta Cieplak 2 stycznia 2019 16:59

Rozanna Purcell, Miss Universe 2010, zyskuje na Instagramie coraz większą popularność. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że modelka nie retuszuje swoich zdjęć i pokazuje na nich swój cellulit i... rozstępy! Swoimi działaniami dodaje innym kobietom pewności siebie.

Rozstępy to nie wstyd

Na jednym z ostatnich zdjęć z wakacji na Bali Rozanna pozuje w skąpym bikini, które pokazuje jej rozstępy. Dodaje także ich zbliżenie, co u większości influencerek na Instagramie byłoby nie do pomyślenia! Co więcej, w zabawny sposób opisuje ich historię. „Pierwsze rozstępy pojawiły się u mnie w wieku 11, 12 lat. A nie pamiętam, by zadrapał mnie kot:-). Byłam z nich dumna i uważałam, że są bardzo oryginalne. Dopiero w szkole średniej zrozumiałam, że to raczej powód do wstydu. Że nikt ich nie pokazuje, że w gazetach nie można ich zauważyć na żadnym zdjęciu. (...) Dopiero niedawno przestałam się ich wstydzić i myśleć, że wszyscy się na nie gapią!”.

Rozanna pisze też, że followujące ją kobiety nie znajdą na jej profilu żadnych porad w stylu „jak pozbyć się rozstępów”, bo Rozannie szkoda czasu na masowanie pupy olejkiem przez 30 minut dziennie. Jej przesłanie jest jasne: pokochajcie rozstępy, bo rozstaną z Wami już na zawsze! My już zaczynamy!

Rozstępy jak sztuka

Inną znaną influencerką oswajającą temat rozstępów jest artystka Sara Shakeel, która dzięki programom graficznym zamienia rozstępy na zdjęciach w dzieła sztuki! Jak? Wirtualnie pokrywa je brokatem! Pomysł tak się spodobał, że zaraz po upublikowaniu pierwszych zdjęć (we współpracvy z marką kosmetyczną Frank Body), artystka dostała kilkaset maili od kobiet i mężczyzn (!), którzy prosili, by zmieniła wirtualnie także ich niedoskonałości w sztukę! Zobaczcie efekty jej pracy w naszej galerii! 

1/5
modelka z rozstępami
Copyright @Instagram@rozannapurcell
1/5

Rozanna Purcell bez wstydu pozuje w bikini podczas wakacji na Bali.

2/5
modelka z rozstępami
Copyright @Instagram@rozannapurcell
2/5

I pokazuje z bliska, jak wygląda jej ciało!

3/5
rozstępy
Copyright @instagram
3/5

Z kolei artystka i graficzka Sara Shakeel zamienia rozstępy w... sztukę!

4/5
modelka z rozstępami
Copyright @Instagram@sarashakeel
4/5

Pokrywa je w photoshopie brokatem!

5/5
modelka z rozstępami
Copyright @modelka z rozstępami
5/5

Efekt jest spektakularny!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.