Ze świata urody

Była Miss Universe z dumą pokazuje rozstępy na Instagramie!

Nie wstydzi się swojego ciała i namawia do tego inne kobiety!

Marta Cieplak 2 stycznia 2019 16:59

Rozanna Purcell, Miss Universe 2010, zyskuje na Instagramie coraz większą popularność. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że modelka nie retuszuje swoich zdjęć i pokazuje na nich swój cellulit i... rozstępy! Swoimi działaniami dodaje innym kobietom pewności siebie.

Rozstępy to nie wstyd

Na jednym z ostatnich zdjęć z wakacji na Bali Rozanna pozuje w skąpym bikini, które pokazuje jej rozstępy. Dodaje także ich zbliżenie, co u większości influencerek na Instagramie byłoby nie do pomyślenia! Co więcej, w zabawny sposób opisuje ich historię. „Pierwsze rozstępy pojawiły się u mnie w wieku 11, 12 lat. A nie pamiętam, by zadrapał mnie kot:-). Byłam z nich dumna i uważałam, że są bardzo oryginalne. Dopiero w szkole średniej zrozumiałam, że to raczej powód do wstydu. Że nikt ich nie pokazuje, że w gazetach nie można ich zauważyć na żadnym zdjęciu. (...) Dopiero niedawno przestałam się ich wstydzić i myśleć, że wszyscy się na nie gapią!”.

Rozanna pisze też, że followujące ją kobiety nie znajdą na jej profilu żadnych porad w stylu „jak pozbyć się rozstępów”, bo Rozannie szkoda czasu na masowanie pupy olejkiem przez 30 minut dziennie. Jej przesłanie jest jasne: pokochajcie rozstępy, bo rozstaną z Wami już na zawsze! My już zaczynamy!

Rozstępy jak sztuka

Inną znaną influencerką oswajającą temat rozstępów jest artystka Sara Shakeel, która dzięki programom graficznym zamienia rozstępy na zdjęciach w dzieła sztuki! Jak? Wirtualnie pokrywa je brokatem! Pomysł tak się spodobał, że zaraz po upublikowaniu pierwszych zdjęć (we współpracvy z marką kosmetyczną Frank Body), artystka dostała kilkaset maili od kobiet i mężczyzn (!), którzy prosili, by zmieniła wirtualnie także ich niedoskonałości w sztukę! Zobaczcie efekty jej pracy w naszej galerii! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.