makijaż ślubny księżniczki Eugenii
Fot. Getty Images
ze świata urody

„Wyglądasz idealnie”, powiedział pan młody na widok księżniczki Eugenii!

Zobacz z bliska jaki miała makijaż i fryzurę!

Marta Cieplak 12 października 2018 12:41
makijaż ślubny księżniczki Eugenii
Fot. Getty Images

„Wyglądasz idealnie!”. Tymi słowami Jack Brooksbank powitał księżniczkę Eugenię przed ołtarzem! Zgadzamy się z nim w 100%, bo rzeczywiście wygląda zjawiskowo. Co wiemy o jej makijażu i fryzurze?

Makijaż ślubny księżniczki Egenii

Eugenia słynie z tego, że zazwyczaj sama wykonuje makijaż. W wywiadzie dla Haarper's Bazaar wyznała nawet, że doszła do perfekcji w malowaniu się w... samochodzie! Jej znakiem rozpoznawczym są lekko podkreślone ciemniejszą kredką oczy i róż na policzkach. I taki makijaż wybrała na dzień swojego ślubu. Czy wykonała go sama, jeszcze nie wiadomo, ale jeśli tak, to gratulujemy, bo dawno nie widzieliśmy tak pięknej panny młodej!

Z bliska widać, że księżniczka podkreśliła swoje spojrzenie obrysowując dolną i górną powiekę brązową kredką, która została delikatnie roztarta za pomocą gąbeczki. Do tego ma piękne, długie i efektownie podkreślone rzęsy (ale bez teatralnego efektu). Brwi są idealnie wymodelowane i także podkreślone cieniem, ale tylko o ton ciemniejszym od jej naturalnego koloru. Efekt? Są idealnym obramowaniem dla całej twarzy.

Na policzkach widać wyraźnie kolor różu, choć można przypuszczać, że w dużej mierze jest to naturalna purpura, bo panna młoda była niezwykle przejęta. Jeśli chodzi o makijaż usta, księżniczka Eugenia zdecydowała się na połyskujący błyszczyk, ale dający maksymalnie naturalny efekt.

Fryzura księżniczki Eugenii

Panna młoda wygląda zachwycająco w upiętych włosach! Ma przedziałek na środku głowy i włosy wywinięte delikatnie na zewnątrz i schowane w efektowny kok. To idealne tło dla zjawiskowej tiary ze szmaragdami, którą Eugenia pożyczyła od samej królowej! Tiara została wykonana przez dom jubilerski Boucheron w 1921 roku. I idealnie pasuje do kolczyków ozdobionych identycznymi kamieniami. Uroku całej stylizacji dodają dwa pasma skręconych w delikatne fale włosów okalających twarz. My jesteśmy zachwyceni! A jak Wam się podoba?  

ślub księżniczki Eugenii, makijaż i fryzura
Fot. Stephen Lock / i-Images/i-images/East News

ślub księżniczki Eugenii, makijaż i fryzura
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

ślub księżniczki Eugenii, makijaż i fryzura
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?