Marta Cieplak 1 maja 2017 07:00
1/7
Kwiaty galeria 1
Copyright @East News
1/7

Wiosna kojarzy się z zielenią, kwitnącymi drzewami owocowymi i kwiatami. Te elementy makijażystka Val Garland postanowiła przenieść na wybieg... 

 

Modne rozwiązanie

 

Na pokazie marki Preen zamiast szminek, cieni, a nawet biżuterii użyła prawdziwych kwiatów! Doklejała je pojedynczo lub w grupach tworząc niezwykłe, kolorowe kompozycje. Po pokazie pojawiły się głosy, że modelki wyglądały jakby tuż przed wyjściem na wybieg leżały na łące!:-) Ten efekt podkreślały też włosy wystylizowane w artystycznym nieładzie przez Eugene Souleimana. Jak dla nas to rozwiązanie może otrzymać tytuł New Romantic 2017!

 

Pokaz Preen zapoczątkował nowy trend na Instagramie – makijazyści z całego świata kopiują looki
Val Garland.

Tworzą też zupełnie nowe. Kwiatowy look pojawia się na przykład także w formie malowanej
(na powiekach i ustach). Przyznacie, że to prawdziwe dzieła sztuki!

 

Absolutny kwiatowy szał ogarnął także w tym sezonie artystki od manicure. Najciekawsze rzeczy wyczarowują specjalistki z Hong Kongu, które w lakierze zatapiają zasuszone płatki lub całe kwiaty. Efekt jest niesamowity! Podobny można uzyskać przylepiając mini kwiaty do bazy, a następnie nakładając dość grubą warstwę top-coat'u. Spróbujesz?

 

Ale to nie wszystko! Coraz częściej spotkać można także kwiatowe tatuaże i to w nietypowych miejscach. Nam najbardziej podoba się ten na uchu, wykonany przez polską tatuażystkę – Joannę Litwin z BlackBear Studio.

Wejdź do naszej galerii i zobacz z bliska co jeszcze można wyczarować!

2/7
Kwiaty galeria 2
Copyright @East News
2/7

3/7
Kwiaty galeria 3
Copyright @East News
3/7

4/7
Kwiaty zatopione w lakierze
Copyright @Instagram
4/7

5/7
Manicure w trakcie tworzenia
Copyright @Instagram
5/7

6/7
Kwiaty zamiast makijażu
Copyright @Instagram
6/7

7/7
Kwiaty zamiast makijażu
Copyright @Instagram
7/7

Makijaż z kwiatów w polskim wydaniu! Tak trend zinterpretowała makijażystka Samanta Fałkowska na zajęciach w szkole makijażu i charakteryzacji Make Up Star.

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach