Kim Kardashian przed i po retuszu
Fot. Instagram@beauty.false
METAMORFOZY GWIAZD

Cała prawda o Instagramie! Tak w rzeczywistości wyglądają celebrytki i influencerki!

Niektóre zestawienia zdjęć są szokujące! Musisz to zobaczyć!

Marta Cieplak 19 kwietnia 2019 15:57
Kim Kardashian przed i po retuszu
Fot. Instagram@beauty.false

Zachwycasz się pięknymi zdjęciami na Instagramie? Śledzisz influencerki i zastanawiasz się jak one to robią, że na każdym zdjęciu wyglądają tak idealnie? Bardzo często to po prostu niezwykle umiejętna obróbka zdjęć za pomocą Photoshopa, filtrów i innych narzędzi. Jak bardzo udana? Czasem aż trudno w to uwierzyć! Dlatego dla niedowiarków powstało konto na Instagramie Beauty.False, które pokazuje zdjęcia realne kontra te obrobione. Ostrzegamy, ich oglądanie wciąga!

Zdjęcia influencerów i gwiazd przed obróbką?

Na profilu Beauty.False nie znajdziemy co prawda za dużo zdjęć celebrytów z pierwszych stron gazet, ale powiedzmy sobie szczerze – po pierwsze mają one ogromne fundusze na to, by o siebie zadbać (także z pomocą chirurgów plastycznych), a po drugie często mają układ z paparazzi polegający na tym, że niektóre zdjęcia po prostu nie mogą się nigdzie ukazać.

Co innego początkujące gwiazdy Instagrama. One inwestują wszystkie środki właśnie w stworzenie iluzji o idealnym świecie, ciele, twarzy i makijażu. Poświęcają czasem całe dnie, by do sieci wrzucić fotkę, która wzbudzi zachwyt i dostanie tysiące lajków. Nawet jeśli nie ma z rzeczywistością nic wspólnego...

Zobaczcie sami!

Na zdjęciu wyżej Cindy Kimberley, holenderska modelka i influencerka; 5,3 mln obserwatorów na Instagramie!

Na zdjęciu Sonya Miro, rosyjska makijażystka; 419 tysięcy obserwatorów na Instagramie

Australijska modelka, około 280 tysięcy obserwatorów na Instagramie

Serbska piosenkarka Jelena Karleusa, 2 miliony obserwujących na Instagramie

Na zdjęciu rosyjska modelka Anastasiya Kvitko; 9,7 mln obserwatorów!

Na zdjęciu Li Moonchild, 71,4 tysięcy obserwujących na Instagramie

Chcesz zobaczyć więcej? Wejdź na profil Beauty.False!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?