Dorota Gardias
Fot. materiały prasowe
Metamorfozy gwiazd

Dorota Gardias zmieniła fryzurę. Łudząco przypomina inną gwiazdę TVN!

Jak Wam się teraz podoba?

Marta Cieplak 22 marca 2018 11:00
Dorota Gardias
Fot. materiały prasowe

Dorota Gardias jest bez wątpienia jedną z z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych i dla wielu kobiet wzorem, jeśli chodzi o styl, fryzurę i makijaż. Jej krótkie uczesanie od lat jest kopiowane przez fanki, bo trzeba przyznać, że pogodynka wygląda w nim doskonale. Dorota Gardias najczęściej zmienia delikatnie kolor, ale forma fryzury pozostaje niezmieniona – włosy są delikatnie zaczesane na bok i elegancko wygładzone, dzięki czemu prezentują się bardzo efektownie. Ale od jakiegoś czasu prezenterka próbuje wyraźnie coś zmienić. Najpierw pokazała się na tegorocznym balu dziennikarzy w doczepianym kucyku, a teraz postawiła na bardziej zawadiacki look. Odezwały się nawet głosy, że obecnie do złudzenia przypomina Magdę Mołek!

Dorota Gardias w nowej fryzurze jak Magda Mołek?

Musimy przyznać, że faktycznie jest coś na rzeczy, bo Magda Mołek bardzo często czesze się w podobny sposób – jej włosy mają dużą objętość i są ułożone dość chaotycznie. Ale to pozory. Taką fryzurę w stylu out of bed w rzeczywistości bardzo trudno uzyskać! Potrzebne są odpowiednie kosmetyki nadające włosom pożądaną teksturę oraz... umiejętności. Jak widać Dorota Gardias radzi sobie z tą stylizacją doskonale, bo wygląda świetnie i dużo młodziej! To chyba także zasługa lekkie zmiany koloru na jaśniejszy blond.

Na razie pokazała się w nowej fryzurze na jednej imprezie i nagrała filmik na Instagramie na którym... śpiewa. I to jak! Musicie to zobaczyć! 

A tak gwiazda wyglądała jeszcze kilka dni temu...

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.