Dorota Gardias
Fot. materiały prasowe
Metamorfozy gwiazd

Dorota Gardias zmieniła fryzurę. Łudząco przypomina inną gwiazdę TVN!

Jak Wam się teraz podoba?

Marta Cieplak 22 marca 2018 11:00
Dorota Gardias
Fot. materiały prasowe

Dorota Gardias jest bez wątpienia jedną z z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych i dla wielu kobiet wzorem, jeśli chodzi o styl, fryzurę i makijaż. Jej krótkie uczesanie od lat jest kopiowane przez fanki, bo trzeba przyznać, że pogodynka wygląda w nim doskonale. Dorota Gardias najczęściej zmienia delikatnie kolor, ale forma fryzury pozostaje niezmieniona – włosy są delikatnie zaczesane na bok i elegancko wygładzone, dzięki czemu prezentują się bardzo efektownie. Ale od jakiegoś czasu prezenterka próbuje wyraźnie coś zmienić. Najpierw pokazała się na tegorocznym balu dziennikarzy w doczepianym kucyku, a teraz postawiła na bardziej zawadiacki look. Odezwały się nawet głosy, że obecnie do złudzenia przypomina Magdę Mołek!

Dorota Gardias w nowej fryzurze jak Magda Mołek?

Musimy przyznać, że faktycznie jest coś na rzeczy, bo Magda Mołek bardzo często czesze się w podobny sposób – jej włosy mają dużą objętość i są ułożone dość chaotycznie. Ale to pozory. Taką fryzurę w stylu out of bed w rzeczywistości bardzo trudno uzyskać! Potrzebne są odpowiednie kosmetyki nadające włosom pożądaną teksturę oraz... umiejętności. Jak widać Dorota Gardias radzi sobie z tą stylizacją doskonale, bo wygląda świetnie i dużo młodziej! To chyba także zasługa lekkie zmiany koloru na jaśniejszy blond.

Na razie pokazała się w nowej fryzurze na jednej imprezie i nagrała filmik na Instagramie na którym... śpiewa. I to jak! Musicie to zobaczyć! 

A tak gwiazda wyglądała jeszcze kilka dni temu...

 

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.