Dorota Gardias
Fot. materiały prasowe
Metamorfozy gwiazd

Dorota Gardias zmieniła fryzurę. Łudząco przypomina inną gwiazdę TVN!

Jak Wam się teraz podoba?

Marta Cieplak 22 marca 2018 11:00
Dorota Gardias
Fot. materiały prasowe

Dorota Gardias jest bez wątpienia jedną z z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych i dla wielu kobiet wzorem, jeśli chodzi o styl, fryzurę i makijaż. Jej krótkie uczesanie od lat jest kopiowane przez fanki, bo trzeba przyznać, że pogodynka wygląda w nim doskonale. Dorota Gardias najczęściej zmienia delikatnie kolor, ale forma fryzury pozostaje niezmieniona – włosy są delikatnie zaczesane na bok i elegancko wygładzone, dzięki czemu prezentują się bardzo efektownie. Ale od jakiegoś czasu prezenterka próbuje wyraźnie coś zmienić. Najpierw pokazała się na tegorocznym balu dziennikarzy w doczepianym kucyku, a teraz postawiła na bardziej zawadiacki look. Odezwały się nawet głosy, że obecnie do złudzenia przypomina Magdę Mołek!

Dorota Gardias w nowej fryzurze jak Magda Mołek?

Musimy przyznać, że faktycznie jest coś na rzeczy, bo Magda Mołek bardzo często czesze się w podobny sposób – jej włosy mają dużą objętość i są ułożone dość chaotycznie. Ale to pozory. Taką fryzurę w stylu out of bed w rzeczywistości bardzo trudno uzyskać! Potrzebne są odpowiednie kosmetyki nadające włosom pożądaną teksturę oraz... umiejętności. Jak widać Dorota Gardias radzi sobie z tą stylizacją doskonale, bo wygląda świetnie i dużo młodziej! To chyba także zasługa lekkie zmiany koloru na jaśniejszy blond.

Na razie pokazała się w nowej fryzurze na jednej imprezie i nagrała filmik na Instagramie na którym... śpiewa. I to jak! Musicie to zobaczyć! 

A tak gwiazda wyglądała jeszcze kilka dni temu...

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.