brwi z pokazu Dior Resort 2025
Fot. @dior / Instagram
uroda 2024

Brwi z pokazu Diora - must-have na lato 2024! Jak je stylizować?

Stwórz najmodniejszy natural look!

Wiktoria Oskroba 10 czerwca 2024 18:34
brwi z pokazu Dior Resort 2025
Fot. @dior / Instagram

Podczas ostatniego pokazu kolekcji Dior Resort 2025 mieliśmy okazję zaczerpnąć wiele ciekawych inspiracji. Uwadze miłośniczek wizażu nie umknął szczegół w postaci charakterystycznie wystylizowanych brwi. Jak osiągnąć efekt subtelnych, a zarazem zarysowanych brwi?

ZOBACZ TAKŻE: Hailey Bieber zdradza jak stworzyć idealny make-up na lato! Odtworzysz go w kilku prostych krokach!

Naturalny look z pokazu Dior Resort 2025

Ten sezon upływa pod znakiem naturalnego wyglądu. Minimalistki coraz częściej rezygnują z mascary. Aby mimo lekkości sprawić, by nasz look wyglądał na zadbany, warto wydobyć z natury wszystko co możliwe. To właśnie zrobił Peter Philips, dyrektor kreatywny Dior Makeup podczas ostatniego pokazu marki.

Jak stworzyć brwi jak z pokazu Dior?

Aby osiągnąć efekt brwi niczym z pokazu Diora należy zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki do stylizacji. Możemy skorzystać z mydełka do stylizacji brwi lub żelu, który mocno utrwali pożądany kształt. Powinien być w kolorze transparentnym, aby stworzyć naturalny, niewymuszony efekt.

Kosmetyk należy nakładać za pomocą szczoteczki w kierunku do góry i w bok do momentu aż osiągniemy świetlisty rezultat jak po laminacji!

Dopełnij look w stylu Dior!

Bazą naturalnego looku w stylu Dior będzie promienna i nieskazitelna cera oraz usta muśnięte neutralnym balsamem do ust. Chodzi tu przede wszystkim o zdrowy, naturalny wygląd. Możemy dopełnić go gładką fryzurą z przedziałkiem na środku związaną z tyłu. 

CZYTAJ TEŻ: Fendi prezentuje pierwszą w historii kolekcję perfum. Jeden z zapachów nawiązuje do legendarnej torebki baguette!

Jak podoba Wam się look w stylu Dior Resort 2025?  

Soap Brows mydło do stylizacji brwi LASH BROW, cena: ok. 30 zł

brwi z pokazu Dior Resort 2025
Fot. mat.prasowe

Brow MVP Sculpting Brow Wax Pencil & Styler FENTY BEAUTY - kredka do brwi, cena: 119 zł

brwi z pokazu Dior Resort 2025
Fot. mat.prasowe

Gimme Brow+ - tusz do brwi dodający objętości BENEFIT COSMETICS, cena: 149 zł

brwi z pokazu Dior Resort 2025
Fot. mat.prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.