Aira Marie Brown
Fot. youtube.com/PageantCutiesxox
O tym się mówi!

Aira Marie Brown w wieku 2 lat została okrzyknięta żywą lalką Barbie! Jak dziś wygląda?

Dziewczynka ma już 12 lat!

Aleksandra Frankowska 21 września 2021 16:27
Aira Marie Brown
Fot. youtube.com/PageantCutiesxox

Aira Marie Brown urodziła się w Stanach Zjednoczonych 12 lat temu. Dziewczynka, z uwagi na ogromne podobieństwo do porcelanowej laleczki, została okrzyknięta żywą lalką Barbie. W wieku 2 lat mówił o niej cały świat! Jak wygląda teraz?

Zobacz też: Pamiętacie najbardziej znaną żywą Barbie, Valerię Lukyanovą?

Aira Marie Brown – żywa lalka Barbie

Dziewczynka karierę modelki rozpoczęła w wieku 2 lat. Wówczas rodzice wysłali jej zdjęcia do jednej z agencji modelingowych, a jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Dziewczynka brała udział w licznych sesjach zdjęciowych, charakteryzowana na dorosłą kobietę – w pełnym makijażu, ze sztucznymi rzęsami…

Kontrowersje wokół dziewczynki

2-letnia Aira Marie Brown pojawiała się w licznych magazynach na całym świecie. Na rodziców dziewczynki spadła ogromna fala hejtu za to, że chcieli wykorzystać dziecko do celów zarobkowych. Ci tłumaczyli, że dziewczynka uwielbia to, co robi i sprawia jej to przyjemność.

Ona kocha pozowanie przed kamerą, a castingi to jej żywioł. Cieszy nas to, że odnosi sukcesy w czymś, co ją pasjonuje - mówili na łamach prasy.

Aira Marie Brown dziś ma 12 lat – jak wygląda?

Chociaż dziś Aira jest nastolatką, jej wygląda znacznie się zmienił. Wciąż działa w modelingu, a także stawia pierwsze kroki w aktorstwie. Na swoim koncie ma role w takich filmach, jak „Najdłuższa podróż” czy „Logan Lucky”. Ma piękne długie blond włosy i widać, że wizaż oraz moda nie są jej obce. 

TAGI #Barbie

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.