Aira Marie Brown jak Barbie
Fot. Screen z YouTube
O tym się mówi!

Aira Marie Brown w wieku 2 lat została okrzyknięta żywą lalką Barbie! Jak dziś wygląda?

Dziewczynka ma już 13 lat!

Aleksandra Frankowska 9 marca 2022 20:43
Aira Marie Brown jak Barbie
Fot. Screen z YouTube

Aira Marie Brown urodziła się w Stanach Zjednoczonych 13 lat temu. Dziewczynka, z uwagi na ogromne podobieństwo do porcelanowej laleczki, została okrzyknięta żywą lalką Barbie. W wieku 2 lat mówił o niej cały świat! Jak wygląda teraz? Sylwetkę Amerykanki przypominamy przy okazji Światowego dnia Barbie.

Aira Marie Brown – żywa lalka Barbie

Dziewczynka karierę modelki rozpoczęła w wieku 2 lat. Wówczas rodzice wysłali jej zdjęcia do jednej z agencji modelingowych, a jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Dziewczynka brała udział w licznych sesjach zdjęciowych, charakteryzowana na dorosłą kobietę – w pełnym makijażu, ze sztucznymi rzęsami…

W równie strojnych stylizacjach i makijażach pojawiała się na wyborach małych Miss. Jedni byli tym zachwyceni, inni mieli wiele obiekcji...

Aira Marie Brown
Fot. youtube.com/PageantCutiesxox

Kontrowersje wokół dziewczynki

2-letnia Aira Marie Brown pojawiała się w licznych magazynach na całym świecie. Na rodziców dziewczynki spadła ogromna fala hejtu za to, że chcieli wykorzystać dziecko do celów zarobkowych. Ci tłumaczyli, że dziewczynka uwielbia to, co robi i sprawia jej to przyjemność.

Ona kocha pozowanie przed kamerą, a castingi to jej żywioł. Cieszy nas to, że odnosi sukcesy w czymś, co ją pasjonuje - mówili na łamach prasy.

CZYTAJ TEŻ: Lalka Barbie, która ma... 100 lat! To tyle, co Iris Apfel, legendarna ikona stylu

Aira Marie Brown dziś ma 13 lat – jak wygląda?

Chociaż dziś Aira jest nastolatką, jej wygląda znacznie się zmienił. Wciąż działa w modelingu, a także stawia pierwsze kroki w aktorstwie. Na swoim koncie ma role w takich filmach, jak „Najdłuższa podróż” czy „Logan Lucky”. Ma piękne długie blond włosy i widać, że wizaż oraz moda nie są jej obce.

Niestety jej konto nie jest już regularnie prowadzone. Najnowsze zdjęcia z Instagrama wykonano w 2021 roku. 

Czytaj także: „Barbie pokazywała, że kobieta ma wybór”. Oto historia twórczyni kultowej lalki

TAGI #Barbie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.