Wnętrza domu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali wnętrza swojego domu!

Postawili na nowoczesny styl!

Aleksandra Frankowska 9 marca 2021 14:27
Wnętrza domu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony
Fot. Instagram

Zofia Zborowska i jej mąż Andrzej Wrona prowadzą bardzo ciekawe życie. Wnętrza swojego pięknego domu chętnie pokazują na Instagramie, inspirując innych wyjątkowymi, nowoczesnymi wnętrzami, a niektóre z rozwiązań są naprawdę niespotykane.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – związek idealny

Para długo ze sobą randkowała, zanim ich związek okazał się oficjalny. Okazuje się, że czekanie ma sens! Są szczęśliwym małżeństwem, które doskonale się ze sobą dogaduje. Co więcej – mają wielu przyjaciół, z którymi uwielbiają spędzać czas, między innymi w przepięknym domu, który z racji swojego metrażu, jest w stanie pomieścić wielu gości!

Jak mieszkają Zofia Zborowska i Andrzej Wrona?

Dom Zborowskiej i jej męża to oaza nowoczesności. We wnętrzach nie brakuje nowoczesnych, designerskich dodatków. Małżeństwo zadbało o wyjątkowy sprzęt, między innymi w kuchni znajduje się lodówka, która utrzymuje odpowiednią temperaturę win i innych napojów.

Wnętrza są również pełne roślin, przez co można poczuć się, jak w egzotycznej dżungli – szczególnie taki efekt widoczny jest w kuchni. Dodatkowo ciemno zielone szafki, blaty i ściany wprawiają nas w bardzo błogi i egzotyczny nastrój.

W łazience znajduje się… czarna wanna! To niecodzienne rozwiązanie, które wygląda absolutnie fantastycznie. Co więcej, wanna ustawiona jest przy oknie, aby można było podziwiać widok na ogród! Te wnętrza wyglądają jak z prawdziwego katalogu!

W ogrodzie Wronów znajduje się również przepiękny taras i basen, gdzie podczas pandemii chętnie spędzali wspólnie czas, również w gronie przyjaciół i rodziny. Jak Wam się podoba ich przestrzeń? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…