The Crown 3
Fot. Mat. prasowe
O tym się mówi!

Zbliża się 4. sezon The Crown! Jak wyglądają Diana i Margaret Thatcher? 

Już w listopadzie premiera nowych docinków serialu!

Aleksandra Frankowska 30 września 2020 19:30
The Crown 3
Fot. Mat. prasowe

Już za kilka tygodni na Netflixie pojawi się czwarty sezon serialu The Crown. Będzie to o tyle ważna część sagi, że do obsady dołączą kluczowe postaci – Lady Diana oraz Margaret Thatcher. Netflix kilka dni temu ujawnił, jak będą wyglądały Królowa Ludzkich Serc oraz Żelazna Dama! Czy Wy też z niecierpliwością czekacie na kolejny sezon?

Kto zagra Lady Di i Margaret Thatcher?

Jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa już niedługo ponownie będzie można obejrzeć na popularnej platformie. Czwarty sezon The Crown jest szczególnie wyczekiwany w związku z pojawieniem się na ekranie postaci Lady Di oraz Margaret Thatcher, w które wcielą się Emma Corrin i Gillian Anderson. Fani już nie mogą doczekać się nowych postaci, które są tak kluczowe w historii Wielkiej Brytanii!

Kiedy premiera czwartego sezonu The Crown?

Nowy sezon serialu będzie można obejrzeć już 15 listopada na Netflixie. Jego fabuła rozgrywać się będzie w latach 70. XX wieku. Wówczas królowa Elżbieta i cała rodzina królewska będą poszukiwać idealnej kandydatki na żonę dla księcia Karola. W jego życiu niespodziewanie pojawia się lady Diana Spencer, która okazuje się idealną przyszłą królową Anglii.

W serialu ukazana zostanie również kontrowersyjna polityka Margaret Thatcher oraz chłodne stosunki pomiędzy nią, a królową Elżbietą.

Obsada The Crown pozostaje bez zmian

Jeśli chodzi o pozostałe role, zmian będzie niewiele. W rolę księżniczki Małgorzaty ponownie wcieli się Helena Bonham Carter, zaś Tobias Menzies zagra księcia Filipa. Już w kolejnym sezonie można jednak spodziewać się sporych zmian. Królową Elżbietę zagra Imelda Staunton, zaś księcia Filipa Jonathan Pryce.

Czy Wy też nie możecie doczekać się kolejnego sezonu The Crown?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Change is coming. 15th November.

Post udostępniony przez The Crown (@thecrownnetflix)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The iconic Helena Bonham Carter for @bazaaruk, photographed by @pamela_hanson.

Post udostępniony przez The Crown (@thecrownnetflix)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A new era begins. Olivia Colman, Tobias Menzies, and Josh O'Connor star in The Crown Season 3. 17th November.

Post udostępniony przez The Crown (@thecrownnetflix)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.