Weronika Rosati mieszkanie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Weronika Rosati pokazała wnętrza swojego apartamentu w Kalifornii!

Skromnie i przytulnie!

Aleksandra Frankowska 9 kwietnia 2021 16:27
Weronika Rosati mieszkanie
Fot. Instagram

Weronika Rosati to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek i też niewielu, które postanowiły spróbować swojego szczęścia za oceanem. Aktorka dzieli swoje życie między Polskę i USA – zarówno w jednym, jak i drugim kraju realizuje się zawodowo. Kiedy kończy projekty w Polsce, wraca do Kalifornii wraz z córeczkę Elą. To właśnie tam aktorka ma uroczy apartament, który chętnie pokazuje na zdjęciach w social mediach. Mieszkanie jest niewielkie, ale ma swój klimat i nie brakuje w nim dodatków charakterystycznych dla Weroniki Rosati. O czym mowa?

Czytaj również: Trudne wspomnienia Weroniki Rosati z łódzkiej filmówki: „Wyżywali się na mnie psychicznie”

Jak mieszka Weronika Rosati w Kalifornii?

Weronika Rosati w USA czuje się, jak w drugim domu. Biegle mówi po angielsku i również w dwóch językach komunikuje się z małą Elą, aby dziewczynka czuła się swobodnie w obcym kraju. W Kalifornii Rosati spędza większą część roku, dlatego zdecydowała się na kupienie mieszkania. Na zdjęciach, które wrzuca na Instagram widać kuchnię, salon oraz kącik piękności. Mieszkanie jest bardzo skromne i minimalistyczne, aczkolwiek bardzo praktyczne. Białe kuchenne meble wyglądają bardzo funkcjonalnie i delikatnie. Rosati do salony wybrała szarą kanapę oraz poduszkę z wizerunkiem jej ulubionej Elizabeth Taylor.

Zobacz też: Weronika Rosati pokazała zdjęcia w bikini! Udała się do słonecznej Kalifornii!

Uwagę zwraca również kącik piękności Rosati, gdzie znajduje się toaletka z dużym lustrem. To właśnie tam aktorka przygotowuje się do castingów i trzyma wszystkie kosmetyki. Jak Wam się podoba kalifornijskie mieszkanie Rosati? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.