Weronika Rosati mieszkanie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Weronika Rosati pokazała wnętrza swojego apartamentu w Kalifornii!

Skromnie i przytulnie!

Aleksandra Frankowska 9 kwietnia 2021 16:27
Weronika Rosati mieszkanie
Fot. Instagram

Weronika Rosati to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek i też niewielu, które postanowiły spróbować swojego szczęścia za oceanem. Aktorka dzieli swoje życie między Polskę i USA – zarówno w jednym, jak i drugim kraju realizuje się zawodowo. Kiedy kończy projekty w Polsce, wraca do Kalifornii wraz z córeczkę Elą. To właśnie tam aktorka ma uroczy apartament, który chętnie pokazuje na zdjęciach w social mediach. Mieszkanie jest niewielkie, ale ma swój klimat i nie brakuje w nim dodatków charakterystycznych dla Weroniki Rosati. O czym mowa?

Czytaj również: Trudne wspomnienia Weroniki Rosati z łódzkiej filmówki: „Wyżywali się na mnie psychicznie”

Jak mieszka Weronika Rosati w Kalifornii?

Weronika Rosati w USA czuje się, jak w drugim domu. Biegle mówi po angielsku i również w dwóch językach komunikuje się z małą Elą, aby dziewczynka czuła się swobodnie w obcym kraju. W Kalifornii Rosati spędza większą część roku, dlatego zdecydowała się na kupienie mieszkania. Na zdjęciach, które wrzuca na Instagram widać kuchnię, salon oraz kącik piękności. Mieszkanie jest bardzo skromne i minimalistyczne, aczkolwiek bardzo praktyczne. Białe kuchenne meble wyglądają bardzo funkcjonalnie i delikatnie. Rosati do salony wybrała szarą kanapę oraz poduszkę z wizerunkiem jej ulubionej Elizabeth Taylor.

Zobacz też: Weronika Rosati pokazała zdjęcia w bikini! Udała się do słonecznej Kalifornii!

Uwagę zwraca również kącik piękności Rosati, gdzie znajduje się toaletka z dużym lustrem. To właśnie tam aktorka przygotowuje się do castingów i trzyma wszystkie kosmetyki. Jak Wam się podoba kalifornijskie mieszkanie Rosati? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.