Weronika Rosati mieszkanie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Weronika Rosati pokazała wnętrza swojego apartamentu w Kalifornii!

Skromnie i przytulnie!

Aleksandra Frankowska 9 kwietnia 2021 16:27
Weronika Rosati mieszkanie
Fot. Instagram

Weronika Rosati to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek i też niewielu, które postanowiły spróbować swojego szczęścia za oceanem. Aktorka dzieli swoje życie między Polskę i USA – zarówno w jednym, jak i drugim kraju realizuje się zawodowo. Kiedy kończy projekty w Polsce, wraca do Kalifornii wraz z córeczkę Elą. To właśnie tam aktorka ma uroczy apartament, który chętnie pokazuje na zdjęciach w social mediach. Mieszkanie jest niewielkie, ale ma swój klimat i nie brakuje w nim dodatków charakterystycznych dla Weroniki Rosati. O czym mowa?

Czytaj również: Trudne wspomnienia Weroniki Rosati z łódzkiej filmówki: „Wyżywali się na mnie psychicznie”

Jak mieszka Weronika Rosati w Kalifornii?

Weronika Rosati w USA czuje się, jak w drugim domu. Biegle mówi po angielsku i również w dwóch językach komunikuje się z małą Elą, aby dziewczynka czuła się swobodnie w obcym kraju. W Kalifornii Rosati spędza większą część roku, dlatego zdecydowała się na kupienie mieszkania. Na zdjęciach, które wrzuca na Instagram widać kuchnię, salon oraz kącik piękności. Mieszkanie jest bardzo skromne i minimalistyczne, aczkolwiek bardzo praktyczne. Białe kuchenne meble wyglądają bardzo funkcjonalnie i delikatnie. Rosati do salony wybrała szarą kanapę oraz poduszkę z wizerunkiem jej ulubionej Elizabeth Taylor.

Zobacz też: Weronika Rosati pokazała zdjęcia w bikini! Udała się do słonecznej Kalifornii!

Uwagę zwraca również kącik piękności Rosati, gdzie znajduje się toaletka z dużym lustrem. To właśnie tam aktorka przygotowuje się do castingów i trzyma wszystkie kosmetyki. Jak Wam się podoba kalifornijskie mieszkanie Rosati? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.