Weronika Rosati mieszkanie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Weronika Rosati pokazała wnętrza swojego apartamentu w Kalifornii!

Skromnie i przytulnie!

Aleksandra Frankowska 9 kwietnia 2021 16:27
Weronika Rosati mieszkanie
Fot. Instagram

Weronika Rosati to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek i też niewielu, które postanowiły spróbować swojego szczęścia za oceanem. Aktorka dzieli swoje życie między Polskę i USA – zarówno w jednym, jak i drugim kraju realizuje się zawodowo. Kiedy kończy projekty w Polsce, wraca do Kalifornii wraz z córeczkę Elą. To właśnie tam aktorka ma uroczy apartament, który chętnie pokazuje na zdjęciach w social mediach. Mieszkanie jest niewielkie, ale ma swój klimat i nie brakuje w nim dodatków charakterystycznych dla Weroniki Rosati. O czym mowa?

Czytaj również: Trudne wspomnienia Weroniki Rosati z łódzkiej filmówki: „Wyżywali się na mnie psychicznie”

Jak mieszka Weronika Rosati w Kalifornii?

Weronika Rosati w USA czuje się, jak w drugim domu. Biegle mówi po angielsku i również w dwóch językach komunikuje się z małą Elą, aby dziewczynka czuła się swobodnie w obcym kraju. W Kalifornii Rosati spędza większą część roku, dlatego zdecydowała się na kupienie mieszkania. Na zdjęciach, które wrzuca na Instagram widać kuchnię, salon oraz kącik piękności. Mieszkanie jest bardzo skromne i minimalistyczne, aczkolwiek bardzo praktyczne. Białe kuchenne meble wyglądają bardzo funkcjonalnie i delikatnie. Rosati do salony wybrała szarą kanapę oraz poduszkę z wizerunkiem jej ulubionej Elizabeth Taylor.

Zobacz też: Weronika Rosati pokazała zdjęcia w bikini! Udała się do słonecznej Kalifornii!

Uwagę zwraca również kącik piękności Rosati, gdzie znajduje się toaletka z dużym lustrem. To właśnie tam aktorka przygotowuje się do castingów i trzyma wszystkie kosmetyki. Jak Wam się podoba kalifornijskie mieszkanie Rosati? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.