Twoje plecy potrzebują odprężenia! Tak zapomnisz o bólu
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Twoje plecy potrzebują odprężenia! Ta mata do akupresury pomoże ci zapomnieć o bólu

Spa we własnym domu. Wystarczy 20 minut na Pranamat ECO, aby zmienić swoje życie!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 13 listopada 2021 16:10
Twoje plecy potrzebują odprężenia! Tak zapomnisz o bólu
Fot. Mat. prasowe

Codzienne nawyki wiele o nas mówią. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak - z pozoru drobne i niewinne – rytuały wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto o tym pamiętać, bo z bólem pleców nie ma żartów. Nieleczony i przewlekły, często prowadzi do zaburzeń snu. Stąd już o krok od chronicznego zmęczenia, mniejszej wydajności i spadku jakości naszego życia.

To problem dużo powszechniejszy, niż może się wydawać. Bólom pleców sprzyja siedzący tryb życia, nieodpowiednia postawa, nadmierne obciążenie kręgosłupa i stres. Zmaga się z nim czterech na pięciu Polaków, i to również tych w młodym wieku. Najczęściej jednak zaczyna „odzywać się” po 30. roku życia. Wiele z nas decyduje się wówczas na fizjoterapię i rehabilitację. A co, jeśli akurat nie mamy możliwości umówić się na wizytę do specjalisty? Istnieje skuteczne rozwiązanie!

Twoje plecy potrzebują odprężenia! Tak zapomnisz o bólu
Fot. Mat. prasowe

Zdrowe plecy to zdrowa ty 

W takim wypadku kluczowa jest odpowiednia mata do akupresury. Albo lepiej - cały zestaw do masażu! Powinien mieć szerokie zastosowanie, być skuteczny i na tyle łatwy w obsłudze, by nie sprawiał żadnych problemów. Ma dawać szybkie efekty na długo, ale korzystanie z niego nie może zabierać nam zbyt dużo czasu. 

Bestsellerowy zestaw Pranamat ECO składa się z maty i poduszki przeznaczonej do masażu nowej generacji. Łączy w sobie starożytne zasady akupresury z nowoczesną technologią. Ich stosowanie stymuluje produkcję endorfin („hormonów szczęścia”), które wiążąc się z receptorami opiatowymi-μ w mózgu, tłumią uczucie bólu i redukują stres.

Regularne masaże z Pranamat ECO (w przypadku pleców wystarczy ok. 20 minut dziennie), poprawiają zdrowie górnego i dolnego odcinka pleców. Eliminują napięcie mięśni i łagodzą ból. 

Twoje plecy potrzebują odprężenia! Tak zapomnisz o bólu
Fot. Mat. prasowe

Skuteczność potwierdzona badaniami i... opiniami klientów

Badania kliniczne mówią same za siebie. Aż 70 % badanych przyznało, że po masażach z Pranamat ECO ból pleców zupełnie zniknął. Aż 97 % zaobserwowało całkowite rozluźnienie mięśni. 

Produkt zyskał też ogromne uznanie klientów. Świadczy o tym nie tylko zdobyty Laur Klienta, ale dziesiątki pozytywnych recenzji od realnych użytkowników. Wielu z nich chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami:

  • Pani Paula przyznaje, że mata do akupresury już po kilku minutach pomogła jej na przewlekły ból krzyża. Polecę ją każdemu z bólami kręgosłupa, w tym też oczywiście odcinka szyjnego, na który również działa cuda  – dodaje.
  • Pani Marta nie ukrywa, że z maty korzysta jej cała rodzina. Mąż, ja oraz nasz syn, który uwielbia po niej chodzić. Odprężenie, które daje, jest nieporównywalne z żadnym innym. Pierwsza myśl przy bólu pleców? Pranamat! Tego nam właśnie było trzeba! – zachęca.  
  • Pani Mariola nie wyobraża już sobie życia bez swojej maty. Jest piękna, skuteczna i ekologiczna. Spędzam na niej wieczory, dzięki czemu zapomniałam o bólu pleców i głowy. Masaż nie tylko rozluźnia moje mięśnie, ale również relaksuje mój umysł. Po sesji na macie jestem wypoczęta i ożywiona! – pisze.   
  • Mama czternastolatki i siedmiomiesięcznego niemowlaka, pani Alicja, żałuje tylko jednego – że tak długo zastanawiała się nad zakupem maty. Przechodzę życiowy rollercoaster, między zbuntowaną nastolatką a równie wymagającym bobasem. Dzięki macie znajduję chwilę dla siebie. Czuję się rozluźniona, a bóle pleców zniknęły! – dodaje.
  • Pani Kinga chwali sobie działanie poduszki: Pranamat pozwala mi pozbyć się bólu pleców. Poduszka świetnie radzi sobie z napiętymi mięśniami szyi i ramion. Dzięki niej rozluźniam się, relaksuję i odstresowuję.
  • Pani Jola poleca zestaw do masażu Pranamat ECO nie tylko tym, którzy odczuwają ból. Ze względu na siedzący tryb pracy, odczuwam stałe napięcie pleców i karku. Mata i poduszka pomagają mi maksymalnie rozluźnić się do tego stopnia, że codziennie na chwilę zasypiam! – przekonuje. 

Twoje plecy potrzebują odprężenia! Tak zapomnisz o bólu
Fot. Mat. prasowe

Dla nas i dla środowiska

Ci, którzy mieli okazję wypróbować Pranamat ECO zauważają, że masaż można wykonać tak naprawdę na każdej części ciała. Kiedy boli mnie kark i głowa, korzystam z poduszki. Kiedy lędźwie – z maty i czasem podkładam poduszkę. Odkryciem dla mnie jest to, ze Pranamat pomaga nawet na bóle menstruacyjne – pisze pani Ewelina. 

I rzeczywiście. Produkty marki działają na ból pleców i lędźwi, ale również na takie dolegliwości jak: rwa kulszowa, zmęczenie, bezsenność i bóle menstruacyjne oraz  fibromialgia

Nic dziwnego, ze wiele osób uważa, że PRANAMAT ECO to najlepsza mata do akupresury, z jakiej przyszło im korzystać.  Zestawy do masażu są wykonane solidnie i – co ważne – z naturalnych materiałów najwyższej jakości: włókna kokosowego, lnu i bawełny. Cały proces produkcji odbywa się w Unii Europejskiej, co sprawia, że jest ona w pełni etyczna.

Pranamat ECO kupicie wyłącznie na stronie pranamat.pl. Dla czytelników Viva marka przygotowała specjalny rabat: kod viva30 - uprawnia do 30% zniżki na zestawy lub na pojedyncze produkty. Zniżka naliczy się automatycznie po przejściu na stronę https://www.pranamat.pl/viva30.

Artykuł powstał z udziałem marki Pranamat

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.