Emily Ratajkowski wyszła za mąż
Fot. Instagram @emrata
o tym się mówi

To niewiarygodne jak Emily Ratajkowski wygląda 11 dni po porodzie!

Gwiazda pokazała brzuch, a fani są w szoku…

Redakcja VIVA! 20 marca 2021 17:30
Emily Ratajkowski wyszła za mąż
Fot. Instagram @emrata

Dosłownie parę dni temu Emily Ratajkowski po raz pierwszy została mamą. Pierwsze dziecko Emily Ratajkowski i jej męża Sebastiana Beara-McClarda przyszło na świat 8 marca 2021. Modelka urodziła chłopca, którego para nazwała Sylvester Apollo. Gwiazda wiadomością podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Emily chętnie publikowała też zdjęcia podczas ciąży. Gwiazda nawet tuż przed porodem wyglądała doskonale, ale to zdjęcia Ratajkowski, zrobione 11 dni po narodzinach synka zrobiły furorę w sieci!

Emily Ratajkowski opublikowała zdjęcia 11 dni po porodzie. Jak wygląda jej brzuch?

Emily Ratajkowski to amerykańska celebrytka, która ma polskie korzenie. Jak się okazuje ojciec aktorki jest malarzem pochodzącym z Polski. Gwiazda cały czas pracuje. Można nawet powiedzieć, że do wykonywania obowiązków zawodowych wróciła już po 11 dniach od porodu. Na instagramowym profilu jej marki odzieżowej Inamorata pojawiło się bowiem krótkie wideo, w którym modelka prezentuje nowy model ubrania. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby Emily nie odsłoniła superpłaskiego brzucha. To niesamowite, że tak szybko po porodzie udało jej się wrócić do idealnej figury. Zasługą są prawdopodobnie treningi, które były nieodłączną częścią życia Emily przed ciążą. Wyćwiczone ciało szybciej odzyskuje poprzednie kształty.

Tuż po porodzie Emily Ratajkowski opublikowała piękne zdjęcie, na którym karmi synka piersią. Do posta dała wzruszający podpis: „Sylvester Apollo Bear jest już na świecie. Sly urodził się 8 marca 2021 roku w najbardziej surrealistyczny, piękny i przepełniony miłością poranek w moim życiu”. Parę dni później opublikowała niezwykle intymne zdjęcia z porodu i pierwszych chwil z synkiem.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.