VIVA! VIDEO

Święta na Maxxa. Kupowanie prezentów jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne!

TK Maxx to raj dla poszukiwaczy świątecznych skarbów. Byliśmy tam z kamerą!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 28 listopada 2021 15:36

Wizyta w sklepie TK Maxx to niezwykła i ekscytująca przygoda. Nic dziwnego - to miejsce, w którym produkty znanych i ekskluzywnych marek można kupić nawet do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Ze względu na bardzo zróżnicowany asortyment, TK Maxx jest rajem dla poszukiwaczy oryginalnych i niepowtarzalnych prezentów z całego świata.

Nie może go więc zabraknąć na trasie waszych świątecznych zakupów. Byliśmy tam i my. Odwiedziliśmy z kamerą jeden z warszawskich sklepów TK Maxx i towarzyszyliśmy naszym redaktorkom w poszukiwaniu fantastycznych skarbów. Zadaniem Kingi było znalezienie idealnego prezentu dla mamy zafascynowanej pielęgnacją skóry i brata, który jest wielkim fanem koszykówki. Zosia polowała na unikatowe upominki dla uwielbiającego gotować męża i dla córeczki. Budżet każdej z dziewczyn wynosił 300 zł. Jesteście ciekawi, jakie fantastyczne perełki udało im się znaleźć? Obejrzyjcie nasz film!

święta-na-maxxa
Fot. ECS

Wszystko pod jednym dachem

Pod jednym dachem TK Maxx znajdziecie prezenty dla wszystkich członków rodziny, przyjaciół i znajomych. Wyjątkowych świątecznych skarbów możecie poszukiwać w aż sześciu działach: moda damska, moda męska, obuwie, akcesoria, jak biżuteria czy galanteria, produkty dla dzieci i domu. Jeśli świąteczne zakupy zostawiacie na ostatnią chwilę, mamy dla Was cudowną wiadomość: nowe dostawy markowych prezentów  docierają do TK Maxx aż do Wigilii, więc na wyjątkowe upominkowe perełki możecie polować nawet tuż przed Bożym Narodzeniem.

święta-na-maxxa
Fot. ECS

Pamiętajcie! Wiele produktów to pojedyncze egzemplarze – prawdziwe perełki, które sprawią mnóstwo radości zarówno waszym bliskim, jak i wam samym.

Szukasz inspiracji na prezent z przesłaniem? Robiąc świąteczne zakupy w TK Maxx wybierz upominek z kolekcji produktów charytatywnych, np. urocze materiałowe ozdoby choinkowe lub świąteczne skarpetki. Zysk z ich sprzedaży trafi do Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, która pomaga dzieciom w lokalnych społecznościach budować przyszłość, o jakiej marzą.

święta-na-maxxa
Fot. ECS

A może sięgnij po kartę upominkową TK Maxx, dzięki której Twoi bliscy sami wybiorą sobie wymarzony prezent? Znajdziecie je w każdym sklepie w pobliżu kas lub online pod tym linkiem. TK Maxx proponuje pięknie ilustrowane karty, które nigdy nie tracą terminu ważności, więc można je wykorzystać w dowolnym momencie i sklepie TK Maxx w Polsce, polując na skarby w każdym z sześciu działów.

Materiał powstał z udziałem marki TK Maxx

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.