Reese Witherspoon sprzdała dom
Fot. Forum, Instagram: @reesewitherspoon
domy gwiazd

Reese Witherspoon sprzedała swój niesamowity dom!

Dlaczego podjęła tak dramatyczną decyzję?

Redakcja VIVA! 21 kwietnia 2020 20:30
Reese Witherspoon sprzdała dom
Fot. Forum, Instagram: @reesewitherspoon

Reese Witherspoon i jej mąż Jim Toth podjęli decyzję o sprzedaży swojego domu w Pacific Palisades w Kalifornii. Udało im się dopiąć transakcję, pomimo panującej pandemii koronawirusa. Nieruchomość trafiła na rynek trzy lata temu, ale do tej pory małżeństwo nie decydowało się na pozbycie rezydencji. Podobno Reese i Jim sprzedali dom za gotówkę za kwotę 17 milionów dolarów! Trzeba przyznać, że to duży zastrzyk finansowy. Tym bardziej, że aktorka, producentka filmowa i właścicielka marki a akcesoriami do wnętrz  kupiła ten dom z pięcioma sypialniami i siedmioma łazienkami za 12,7 miliona dolarów w 2014 roku. Choć wydaje się więc, że para zarobiła ponad 4 miliony dolarów na obecnej transakcji, to jednak podobno Reese wydała znaczną kwotę na modernizację rezydencji w 2014 roku.

Niesamowity dom Reese Witherspoon w Kalifornii

Reese często pokazywała wnętrza swojej stylowej rezydencji na Instagramie! Mieliśmy więc okazję, że przyjrzeć się wystrojowi willi. Cały dom urządzony jest w eleganckim amerykańskim stylu. Jeśli zastawiacie się, jak mieszkają zamożni Amerykanie, wystarczy spojrzeć na zdjęcia domu Reese. Wszystkie wnętrza dopracowane są do perfekcji, a aktorka prezentuje się na zdjęciach jak idealna gospodyni domowa!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What do you call an alligator in a vest? #popsiclejoke (👗: @draperjames)

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Kuchnia - serce domu Reese Witherspoon

Oczywiście to w kuchni skupia się rodzinne życie! Reese publikuje mnóstwo zdjęć w tym wnętrzu. Musimy przyznać, że kuchnia w jej domu w Kalifornii robi wrażenie. Ciekawe, czy gwiazda będzie za nią tęsknić! Eleganckie szare szafki, drewniana podłoga oraz białe i czarne blaty tworzą przytulną i zarazem szykowną przestrzeń.

Gwiazda uwielbia gotować, nic dziwnego, że jadalnia w jej, byłym już domu jest pięknie wyposażona. Zwróćcie uwagę na tapetę na ścianie w stylu retro - wykorzystanie jej w pokoju nadało mu magiczny  klimat Południa USA.

Książki w domu Reese Witherspoon

Miłość aktorki do książek sprawiła, że została ona odnoszącą ogromne sukcesy producentką filmową. Powód? Reese potrafi dostrzec perłę literatury i przełożyć ją na ekran. Tak właśnie było ze słynnym serialem „Wielkie Kłamstewka” i najnowszą produkcją gwiazdy „Little Fires Everywhere”. Ten serial, w którym w główne role wcieliły się Kerry Washington i sama Witherspoon króluje na listach najchętniej obecnie oglądanych produkcji. Reese gra w filmie oczywiście… idealną panią domu!

Gdzie teraz zamieszka Reese z mężem?

44-letnia aktorka jest właścicielką wielu nieruchomości: posiada kilka domów w swoim rodzinnym mieście Nashville w stanie Tennessee. Jest też właścicielką domu na Bahamach, które często odwiedza z Jimem i trojgiem dzieci - Avą, Deaconem i Tennessee.W 2019 roku Reese zapłaciła 6,25 miliona dolarów za ranczo w Malibu. W którym z tych domów rodzina zamieszka na stałe?  

Reese Witherspoon sprzdała dom
Fot. Forum

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.