Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
domy gwiazd

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała mieszkanie!

Jak urządziła swój nowy dom?

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2020 20:30
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Po rozstaniu z mężem Maciejem Kurzajewskim, Paulina wyprowadziła się z domu w Starej Miłosnej, w którym mieszkali razem. Teraz gwiazda urządza swoje nowe mieszkanie, które również znajduje się w Starej Miłosnej. Czemu gwiazda wybrała tę lokalizację? Chciała być blisko synka - para dzieli się bowiem opieką nad dziećmi.  Na swoim profilu na Instagramie, Smaszcz-Kurzajewska pokazała zdjęcia z postępu prac! W kuchni króluje biel i minimalizm. Paulina urządziła już też biblioteczkę, w której znalazły się jej ulubione książki.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma nowe mieszkanie
Fot. Instagram: @paulinasmaszczkurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma nowe mieszkanie
Fot. Instagram: @paulinasmaszczkurzajewska

Paulina wrzuciła też na Instagram zdjęcie, które opatrzyła pięknym, chwytającym za serce opisem: „Czas się nie zatrzymuje, ja go po prostu nie mierzę bo mam tyle serca i miłości, którym mogę obdarować kosmos w nieskończoność. Na zdjęciu jestem w moim, nowym miejscu życia prywatnego i zawodowego: na mentoring, szkolenia, spotkania, święta i codzienne, wspaniałe życie z moim Julkiem.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.