Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
domy gwiazd

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała mieszkanie!

Jak urządziła swój nowy dom?

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2020 20:30
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, VIVA 1/2020
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Po rozstaniu z mężem Maciejem Kurzajewskim, Paulina wyprowadziła się z domu w Starej Miłosnej, w którym mieszkali razem. Teraz gwiazda urządza swoje nowe mieszkanie, które również znajduje się w Starej Miłosnej. Czemu gwiazda wybrała tę lokalizację? Chciała być blisko synka - para dzieli się bowiem opieką nad dziećmi.  Na swoim profilu na Instagramie, Smaszcz-Kurzajewska pokazała zdjęcia z postępu prac! W kuchni króluje biel i minimalizm. Paulina urządziła już też biblioteczkę, w której znalazły się jej ulubione książki.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma nowe mieszkanie
Fot. Instagram: @paulinasmaszczkurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska ma nowe mieszkanie
Fot. Instagram: @paulinasmaszczkurzajewska

Paulina wrzuciła też na Instagram zdjęcie, które opatrzyła pięknym, chwytającym za serce opisem: „Czas się nie zatrzymuje, ja go po prostu nie mierzę bo mam tyle serca i miłości, którym mogę obdarować kosmos w nieskończoność. Na zdjęciu jestem w moim, nowym miejscu życia prywatnego i zawodowego: na mentoring, szkolenia, spotkania, święta i codzienne, wspaniałe życie z moim Julkiem.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.