VIVA! VIDEO

Uwielbiasz dobre seriale i filmy? Mamy coś dla ciebie! 

Ten pakiet podbił nasze serca!

Artykuł sponsorowany 3 lipca 2019 16:10

Jesteś fanem seriali takich jak „House of cards”, „Dom z papieru”, „Stranger Things” czy „Sex Education”? A może oglądanie sportu jest twoją pasją? W takim razie pokochasz nową, kompleksową ofertę od T-Mobile! Operator postawił sobie za cel stworzenie takich pakietów, które równocześnie będą proste, ale i bardzo atrakcyjne. I udało mu się! 

Nowa oferta od T-Mobile 

T-Mobile wprowadził na rynek ofertę Magenta 1, która obejmuje pakiet usług mobilnych, stacjonarnych i rozrywki najlepszej jakości! Wyróżnia się również prostotą na wielu poziomach: zamówienia, korzystania, nawigacji oraz płatności. W nowej ofercie Magenta 1 użytkownicy otrzymują konkurencyjny pakiet internetu w telefonie, internetu światłowodowego dla domu oraz dostęp m.in. do platform Netflix, ELEVEN SPORTS, serwisu IPLA, darmowych kanałów telewizji cyfrowej, gier i rozrywki dla dzieci.

t_mobile_magenta1
Fot. Mat.prasowe


Magenta 1 - prościej się nie da 

T Mobile stawia na proste i konkurencyjne rozwiązania. O co dokładnie chodzi w pakiecie Magenta 1? Dobieramy sobie dwa lub trzy elementy, które będą składały się na nasz pakiet: abonament komórkowy, internet światłowodowy lub mobilny internet domowy oraz usługi rozrywki. Pakiety w ramach oferty Magenta 1 możemy rozszerzyć o dekoder, smartfon, większy pakiet Netflix lub wyższą prędkość internetu światłowodowego. 

t_mobile_magenta1
Fot. Mat.prasowe

T-Mobile jest pierwszym operatorem w Polsce, który posiada w swoich pakietach usługę Netflix, zapewniając klientom korzystanie z doskonałej rozrywki bez konieczności ponoszenia oddzielnych opłat.

Dzięki specjalnemu przyciskowi Netflix na pilocie, polskim konsumentom wystarczy jedno kliknięcie, aby cieszyć się ulubionymi produkcjami Netflix, takimi jak „Stranger Things”, „House of cards”, „Zabójczy rejs”, „Nasza Planeta” i nie tylko - mówi Rene Rummel, Business Development Director w regionie EMEA w firmie Netflix.


Magenta 1 BIZNES - pakiet dla firm

T-Mobile przygotował również kompleksowe i korzystne pakiety usług dla przedsiębiorstw – Magenta 1 BIZNES. Firmy będą mogły korzystać z najwyższej jakości nielimitowanego dostępu do sieci z dowolnego miejsca – zarówno w biurze, dzięki możliwości skorzystania z dostępu światłowodowego, jak i poza nim, dzięki internetowi mobilnemu.

t_mobile_magenta1
Fot. Mat.prasowe

W ofertach Magenta 1 BIZNES klienci otrzymają bez dodatkowych opłat (przez nawet 18 miesięcy!) dostęp do oprogramowania biurowego Office 365, gwarantującego skuteczną ochronę smartfonów i tabletów Norton Security Online, a także Zdalnego IT Serwisu, w ramach którego eksperci T-Mobile udzielą pomocy informatycznej online. W połączeniu z dostępnymi już w ofertach T-Mobile dla firm pakietami księgowości online czy systemu rezerwacji oznacza to, że dzięki jednej wizycie w salonie T-Mobile przedsiębiorca otrzymuje dostęp do pełnego portfolio usług niezbędnych w prowadzeniu działalności biznesowej!


Wyjątkowa promocja T-Mobile

Najlepsze treści najlepiej oglądać na najlepszym sprzęcie. Właśnie dlatego dla tych klientów, którzy zdecydują się na pakiet obejmujący usługi mobilne, światłowodowe i rozrywki, T-Mobile przygotował vouchery zniżkowe w wysokości aż 1000 zł na zakup dowolnego telewizora Samsung dostępnego na tej stronie!

t-mobile
Fot. Mat.prasowe

Na przedsiębiorców wybierających pakiety Magenta 1 BIZNES również czeka specjalna promocja! Pierwsi klienci, którzy skorzystają z oferty światłowodowego dostępu do internetu dla firm, będą mogli zakupić smartfon Samsung Galaxy S10e lub Galaxy A50 w cenie obniżonej o 50% w stosunku do ceny standardowej. Przyznajemy, że dawno nie widzieliśmy tak korzystnej oferty!  

Artykuł powstał z udziałem operatora sieci T-Mobile

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.