Avast Secure Browser
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Nareszcie jest przeglądarka, która chroni dane i hasła, a jednocześnie przyśpiesza ładowanie stron!

Internetowych pułapek można uniknąć z darmowym narzędziem, które dba o nasze bezpieczeństwo w sieci

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 28 listopada 2023 12:00
 Avast Secure Browser
Fot. Adobe Stock

Dziś Internet zapewnia niemal nieograniczony dostęp do informacji, pozwala na szybką komunikację zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Komunikatory i media społecznościowe sprawiają, że możemy mieć stały kontakt z przyjaciółmi, współpracownikami i rodziną. Robimy zakupy bez wychodzenia z domu i zdalnie zarządzamy swoimi finansami. W sieci możemy nawet znaleźć miłość.

Brzmi jak bajka. Z tym że w sieci nie jesteśmy sami. Inni ludzie są naszymi przyjaciółmi, ale mogą okazać się także wrogami. Internet ma zarówno plusy, jak i minusy. By móc bezpiecznie korzystać z jego możliwości i uniknąć cyfrowych zagrożeń, kradzieży danych i pieniędzy, warto jak najlepiej się zabezpieczyć. Jak? Na przykład używać bezpiecznej przeglądarki.

 Avast Secure Browser
Fot. mat. prasowe

Spokój i porządek

Avast Secure Browser zapewnia nieosiągalny w przypadku większości przeglądarek poziom prywatności i ochrony. Pozwala znajdować i blokować setki niewidocznych plików cookie, przy użyciu których witryny internetowe śledzą nas online podczas przeglądania rozmaitych stron.

Avast korzysta z nowatorskiego systemu grupowania kart, który pozwala łatwo je organizować na pulpicie, a zastosowane w niej wtyczki skutecznie blokują zbędne reklamy. Co daje ukrycie wszystkich lub najbardziej natrętnych reklam? Szybsze ładowanie stron i komfortowe przeglądanie stron, które nas interesują.

Prywatność

Wbudowana w tę przeglądarkę integracja z Avast Secureline VPN idealnie ukrywa nasz adresu IP i szyfruje połączenia. Dlaczego to wyjątkowa funkcja? Ponieważ większość przeglądarek internetowych ma tryb incognito i żądania zaprzestania śledzenia (Do Not Track — DNT), ale prawdziwą prywatność zapewnia tylko przeglądarka z wbudowaną obsługą VPN, narzędziami do wykrywania i blokowania śledzenia przez reklamy oraz wymuszonym szyfrowaniem. To dzięki tym funkcjom mamy gwarancję, że nikt niepowołany nie będzie mieć dostępu do naszych danych i prywatnych spraw. W przypadku płatności internetowych wystarczy jedno kliknięcie, by włączyć „tryb bankowy”. Chroni on dane kart kredytowych, hasła i inne ważne dane osobowe przed dostaniem się w ręce złodziei.

 Avast Secure Browser
Fot. Adobe Stock

Ochrona to podstawa

Avast opracowali eksperci w dziedzinie zabezpieczeń. Dlatego wiedzieli oni dokładnie w jakie narzędzia należy ją wyposażyć i gdzie mogą być realne zagrożenia w świecie online - takie jak strony phishingowe, śledzenie w Internecie i złośliwe oprogramowanie. W dzisiejszych czasach to zupełnie podstawowa forma ochrony w sieci. 

Prosta w obsłudze

Opis funkcji przeglądarki Avast Secure Browser brzmi jak historia o statku kosmicznym, ale uwierzcie – jej pobranie jest szybkie, a konfiguracja jest prosta i każdy da sobie z nią radę. Wszystkie narzędzia zabezpieczeń i prywatności, w które ją wyposażono, są gotowe do działania od pierwszego uruchomienia. Łatwo nimi zarządzać przez panel „Ustawienia”. Dodatkowo, przeglądarka Avast jest zgodna z dodatkami do Chrome, dzięki czemu łatwo dostosować ją do naszych oczekiwań, odwiedzając sklep Chrome Web Store.

 Avast Secure Browser
Fot. mat. prasowe

TAGI #relaks

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.