TVP, Viva! 17/2020, Małgorzata Tomaszewska
Fot. Waldemar Kompała
domy gwiazd

Małgorzata Tomaszewska pokazała mieszkanie! Co zaskakuje we wnętrzu?

Zobacz, jak mieszka gwiazda „Pytania na śniadanie”!

Redakcja VIVA! 23 marca 2021 13:30
TVP, Viva! 17/2020, Małgorzata Tomaszewska
Fot. Waldemar Kompała

Małgorzata Tomaszewska jest prowadzącą program „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Szybko stała się jedną z najpopularniejszych prezenterek TVP. Obecnie występuje jeszcze w dwóch innych programach: „The Voice of Poland” i „Dance, dance, dance”. Gwiazda jest więc niezwykle zajęta, a życie zawodowe łączy z prywatnym - Tomaszewska jest mamą. Ma więc mało czasu.Niedawno zdecydowała się na niewielki remont w swoim mieszkaniu, projekt zleciła profesjonalistom. Jakie są efekty? Tomaszewska zaprezentowała je na swoim profilu na Instagramie (gwiazdę obserwuje już ponad 87 tysięcy followersów).

Małgorzata Tomaszewska pokazała jadalnię i kuchnię

W mieszkaniu Małgorzaty Tomaszewskiej kuchnia połączona jest z jadalnią. Całe pomieszczenie utrzymane jest w jasnej kolorystyce i minimalistycznym klimacie. Aneks kuchenny wykonany został z szafek z prostymi białymi frontami, a czarne uchwyty pięknie kontrastują z meblami.

W jadalni na uwagę zasługuje masywny stół z drewnianym blatem. Na jednym ze zdjęć widać wyraźnie, że w wypoczynkowej części salonu stoi stolik kawowy z podobnego materiału i jasnobeżowa kanapa. Niezwykle ciekawym elementem wystroju jest lampa podłogowa z dużym białym kloszem, która nadaje wnętrzu designerskiego charakteru.

Bo najlepiej wypoczywa się w domu 🥰 @tonwood.furniture @domartstyl @szymonfiolka.design @anetamuchafashion

Zobacz także: Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea nie poprowadzą już Dance Dance Dance. Kto ich zastąpi?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…