Maffashion, nowy dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Maffashion pokazała projekty wnętrz nowego domu!

Blogerka postawiła na surowy i nowoczesny styl!

Aleksandra Frankowska 7 kwietnia 2021 13:27
Maffashion, nowy dom
Fot. Instagram

Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Prężnie rozwija swoją markę modową, a jej marynarkę rok temu nosiła sama Kourtney Kardashian. W zeszłym roku Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański po raz pierwszy zostali rodzicami małego Bastiana, który zawrócił im w głowie od pierwszego spotkania. Aktor sprzedał swój apartament na warszawskim Wilanowie i para już niedługo wprowadzi się do ogromnego domu pod Warszawą. Póki co, trwają tam prace remontowe, które Maffashion chętnie pokazuje na swoim Instagramie. Teraz pochwaliła się projektami wnętrz, które zostaną wcielone w życie, jednocześnie porównując je z obecnym stanem pomieszczeń. To dopiero będzie metamorfoza!

Czytaj również: Sebastian Fabijański o związku z Maffashion: „Połączenie naszych istnień jest niekonwencjonalne”

Maffashion pokazała projekty wnętrz nowego domu pod Warszawą

Blogerka niedawno otrzymała wizualizacje od architektów, którzy zajmują się projektowaniem jej wnętrz w nowym domu. Oczywiście sama nadzoruje wszystkie prace i to właśnie jej inspiracje zostały uwzględnione w projektach.

We wnętrzach dominuje surowy i jednocześnie nowoczesny styl. Większość kolorów to czerń, biel oraz szarość. Nie brakuje również stylowych dekoracji i dodatków.

Salon połączony został z kuchnią – na wizualizacji widać ogromną sofę, stół z krzesłami, telewizor oraz czarny aneks kuchenny. Są również schody prowadzące na górę, a z dużego okna rozpościera się widok na ogromny ogród. Łazienka również będzie dość ciemna – szara z dodatkiem czarnych płytek. Na wizualizacjach widać również gabinet, także urządzony w ciemnych kolorach. Jak Wam się podobają nowe wnętrza Kuczyńskiej? 

Zobacz też: Maffashion pokazała wnętrza luksusowego apartamentu!

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?