Maffashion, nowy dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Maffashion pokazała, jak będzie wyglądał ogród wokół jej nowego domu!

To będzie idealne miejsce dla rodziny!

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2021 14:30
Maffashion, nowy dom
Fot. Instagram

Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Prężnie rozwija swoją markę modową – jej marynarkę rok temu nosiła sama Kourtney Kardashian! W zeszłym roku Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański po raz pierwszy zostali rodzicami małego Bastiana, który zawrócił im w głowie od pierwszego spojrzenia. Z myślą o nim para narzeczonych buduje nowy dom pod Warszawą. Póki co, nadal trwają tam prace remontowe, które Maffashion chętnie pokazuje na swoim Instagramie. Najpierw pochwaliła się projektami wnętrz, potem pokazała jak wyglądają kolejne etapy urządzania kolejnych pomieszczeń, a teraz podzieliła się z fanami fotografiami otaczającego dom ogrodu. 

Czytaj również: Sebastian Fabijański o związku z Maffashion: „Połączenie naszych istnień jest niekonwencjonalne”

Ogród wokół domu Maffashion

Ze zdjęć publikowanych przez blogerkę na Instastories widać, że dom dla rodziny będzie dużych rozmiarów. Ogród natomiast nie wygląda na ogromny, ale jest już dość zadbany. Na pewno nie przypomina klasycznego placu budowy. Jest tam nie tylko trawa, ale także sporo roślin, które już kwitną. Dzięki temu na pewno uda się tam stworzyć idealną oazę spokoju. Wierzymy, że Maff ze swoim gustem wykreuje tam ogród jak z Instagrama!

Jak wygląda to w tej chwili? Zobaczcie zdjęcia!

Na takiej trawie Bastek będzie mógł swobodnie raczkować, a potem grać w piłkę z tatą.

ogród Maffashion trawa
Fot. Instagram/Maffasion

Wokół domu rozciąga się także drewniany taras:

ogród Maffashion taras
Fot. Instagram/Maffasion

ogród Maffashion rośliny
Fot. Instagram/Maffasion

Maffashion podczas Instastories wyznała też, że planują koło domu piaskownicę dla synka. Na pewno będzie nią zachwycony!

Maffashion pokazała projekty wnętrz nowego domu pod Warszawą

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał dom Maffashion? Zobaczcie wizualizacje stworzone przez architektów, którzy zajmują się projektowaniem wnętrz w nowym domu. Oczywiście blogerka sama nadzoruje wszystkie prace i to właśnie jej inspiracje zostały uwzględnione w projektach.

We wnętrzach dominuje surowy i jednocześnie nowoczesny styl. Większość kolorów to czerń, biel oraz szarość. Nie brakuje również stylowych dekoracji i dodatków.

Salon połączony został z kuchnią – na wizualizacji widać ogromną sofę, stół z krzesłami, telewizor oraz czarny aneks kuchenny. Są również schody prowadzące na górę, a z dużego okna rozpościera się widok na ogromny ogród. Łazienka również będzie dość ciemna – szara z dodatkiem czarnych płytek. Na wizualizacjach widać również gabinet, także urządzony w ciemnych kolorach. Jak Wam się podobają nowe wnętrza Kuczyńskiej? 

Zobacz też: Maffashion pokazała wnętrza luksusowego apartamentu!

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Maffashion, dom
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.